SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a'la pączki proteinowe

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 197 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1520
Proteinowe pączki znów gościły dziś u mnie w kuchni.. wyszły wspaniale jak zwykle. Nie zapominając o Waszych pytaniach dotyczących zrobienia ich w mikrofali wypróbowałam ten pomysł i niestety nie zdaje on egzaminu. Paczusie wygląda blado, są suche i ciągną się jk guma :/ poniżej przedstawiam zdjecia z eksperymentu z mikrofala




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 197 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1520
No i dla porównania zrobione tradycyjnie w piekarniku ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7262
Przepis naprawdę świetny ! , a czy zamiast mąki ziemniaczanej może być mąka żytna razowa typ 2000 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 197 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1520
B.B.
Przepis naprawdę świetny ! , a czy zamiast mąki ziemniaczanej może być mąka żytna razowa typ 2000 ?

hmmmm nie próbowałam z razowa... podejrzewam, ze się nada tylko ciasto zrobi się bardziej biszkoptowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dzieki za poswiecenie idei dla testow wygody

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2015-03-17 08:26:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8
Jeszcze nigdy nie próbowałem robić pączków, ale te wydają się w miare łatwe do zrobienia więc pewnie wypróbuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
składniki kupione będą ze skrobią ziemniaczaną,temp pieczenia jest podana z termo obiegiem czy bez?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 197 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1520
lodzianin1
składniki kupione będą ze skrobią ziemniaczaną,temp pieczenia jest podana z termo obiegiem czy bez?

bez termoobiegu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
dam od razu w środke trochę marmolady tak jak się do mufinek nakłada mam nadzieję że w niczym tonie przeszkodzi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 197 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1520
lodzianin1
dam od razu w środke trochę marmolady tak jak się do mufinek nakłada mam nadzieję że w niczym tonie przeszkodzi

Raczej nie powinno. Ja ostatnio dodawalam po plasterku banana w środek i wyszło całkiem nieźle ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciasto czekoladowe z orzechami

Następny temat

Ciasto czekoladowe z fasoli

WHEY premium