SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

'zrzucanie' mięśni - pomocy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nieśmiało przypominam, iż jesteś na forum sportowym. Jeśli oczekujesz, że ktoś Ci doradzi jak się odchudzać z kości na ości, to niestety, źle trafiłaś.

Oraz jw.w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo wiesz, np. ja miałam 'masakrycznie wielkie uda i obwisłe poślady' na początku, wrzuć foty, posyp głowe popiołem- na pewno nie zostaniesz bez pomocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Chcesz zobaczyć spore dupsko i uda, to zajrzyj do mnie
Podejrzewam, że pojawił się Tobie malutki zarysik mięsnia i koleżanki wszczęły panikę.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ruda ja byłam, ja widziałam boszsz... jak ja zazdraszczam!!! piekło mię za to pochłonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 124
Wrzuce jak będę miała sprawną komórke - obecnie mam zabytek. ;)
A kto mówił, że chcę się odchudzać z kości na ości? Uwierz mi, że przy moim wzroście i uwarunkowaniach ciężko być nazwaną 'chudzinką' itd
A co do koleżanki to akurat nie byłam podłamana, aż tak. Nie mam niskiej samooceny, nie jestem anorektyczką, jem normalnie tzn. zależy od dnia i czasu ale ok 1800 kcal (strzelam teraz patrząc np na wczorajszy dzien). Jak już mówiłam spadła mi samoocena, ale jeśli nie da rady nic z tym zrobić będę żyć dalej.
Ja to zauważyłam później ale jak przez pół roku chodziłam praktycznie dzień w dzień lub co dwa na siłownie/fitness i to nie tylko jakieś tam abt tylko niektóre zajęcia były ze sztangami to rzeczywiście miało prawo mi się co nie co rozrosnąć. Ale tyłek za to miałam przyjemnie jędrny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile masz w tym udzie?

Wiesz, 2 lata temu zapitalałam ze sztangą ważącą niemal 100kg w MC i siadałam w okolicach 70kg, a uda to mi chudły Więc coś tu nie gra.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-05-08 16:37:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 124
Kurde nie mam pojęcia od czego mi się tak zrobiło. Po prostu może za dużo jak na siebie ćwiczyłam. Od małego byłam ;nabita'
Nie wiem dokladnie gdzie mierzyć, dlatego tak: nad kolanem 40cm, po srodku 53cm, góra 58cm. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6523
No to chyba nie takie "duże" te mięśnie
Ocenimy jak wrzucisz zdjęcia całej sylwetki, ale tutaj wszystkie pracujemy nad tym, żeby palić tłuszcz i kształtować mięśnie, dzięki którym sylwetka wygląda estetycznie, pooglądaj sobie dzienniki doświadczonych Lejdisek - nieskończone pokłady inspiracji!

PS. Martucca przepraszam, że tu, ale jak będziesz miała chwile to proszę zajrzyj do mnie jako początkującej wege, bo mam do Ciebie troche pytań tam...

Redukuję:
http://www.sfd.pl/Redukcja_pumbka20-t925429.html#post3

"There are no shortcuts to any place worth going." - Beverly Sills

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywny trening interwałów z Mistrzem dla userów i userek

Następny temat

Zawody/Spotkanie SFD

WHEY premium