SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

---->>> Meta...ile....MASA....jaka.....OdbloK....

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 447 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11543
zanim do lekarza pojdziesz napisz cos wiecej o swojej diecie

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
śniadanie : 4 kromki chleba z margaryna + szynka lub ser zolty + do tego kromki z dzemem

2śniadanie (w szkole) bulka z serkiem topionym margaryna ogorek(czasami wedlina) + do tego jakis poczaek lub czekoladki

obiad (w zaleznosci co jest w domu : czyli np jakas zupa lub pierogi ruskie lub ziemniaki surowka i mieso itd)

po obiedze z 2godziny np :jajecznica lub biały ser

ok 20 kolacja : np tosty plus cos slodkiego

ok 22 druga kolacja: jakies kanapki lub bialy ser
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
jak/e-lite

jak nie masz siana na konkretna diete(chociaz w tym sporcie to podstawa) to chociaz wegli ładuj do oporu,a doping bez kasy to jak panienka bez biustu,nie da rady.


edit:tzn odpusc doping i jedz na sucho laduj wegli do ooporu a cos tam zawsze urosniesz....

Zmieniony przez - Sport_test w dniu 2008-03-18 13:58:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm a możesz wkleić swoją dietę ? jak tak odbrze umiesz oceniac to mysle ze wkleisz mi swoja diete. a Tych "wegli" to w jakiej postaci ladowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
każdemu kto skrytykuje Twoja diete każesz wklejac swoją ?

masz w skrócie bo nie chce mi sie rozpisywać

400g wołowiny
300g piersi z kurczaka
300g makaronu
200g ryżu
150g pieczywa razowego
oliwa,omega3

+ warzywa i wit.

teraz porównaj do tego co Ty jesz i widzisz ze masz diete z dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez moge napisac ze jem 200 wolowiny itd ;p napisz konkretnie to ta dietke zastosuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
tak za darmo to mi sie nie chce rozpisywać idż do działu odżywianie tam są ludzie którzy rozpiszą Ci za przysłowiowe "dziękuje"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
chlopaku nie ma reguly ale po mecie najczesciej osoby tyja bo po mecie zawsze przyjdzie jakas masa zalezy tylko co jest przy twojej diecie przyjdzie moze te 2 kg ale czy to masa bedzie moznac to nie wiem . jak na razie kup sobie mono (kreatyne) zielona z vitala zacznij lepiej jesc gwarantuje ze z odrzywianiem kreatyna i witaminami przybedzie ci wiecej lepszej masy

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 12 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1114
Ja jak zaczynałem rok temu ćwiczyć ważyłem 70kg przy wzroście 185 teraz ważę 85kg, nie brałem żadnych sterydów. Porządna dieta,suple i będzie git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
Chłopie ty przecież nic co posada jakieś wartości odżywcze nie jesz. Trochę ww o wysokim ig białka prawie wcale i dużo tłuszczu.

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oxanandrolone

Następny temat

cykl - nandrolon, testosteron, metka

WHEY premium