SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta + prolo - cykl i odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1955
Witam Panowie. Na sam poczatek wklejam ankiete :


1. WIEK: 23
2. WAGA: 77-79
3. WZROST:182
4. WYMIARY:
-biceps:37,5
-klatka:108-109,5
-udo: nie sprawdzalem ^^
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: bez przerwy 2,5
6. DIETA: Jest. Z ograniczona iloscia tluszczu.
-białko: 3g
-węglowodany:6g
-tłuszcz:0,9
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Zadne to bedzie pierwszy.
8. TRENING: ostatnie dwa tygodnie fbw AB , przedtem split dzielony
9. CEL CYKLU: Masa z naciskiem na bardziej "zbita mase"
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: nie mierzylem tego ale nie wielki (szczupla budowa - brak tendencjii to tycia tymbardziej do zalania sie...(
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Szczuply , problemy z nabraniem masy
13. STAN ZDROWIA: Fiztczny okej , z glowa chyba tez :D
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 1x95 kg
-martwy ciąg:130 kg
-przysiad: 90 kg


Sprawa wyglada nastepujaco.
Wsztystko co potrzeba mam , a moze tak mi sie tylko zdaje. Mam 80 cabs Danabolu oraz 100 caps methandienone (10 mg) oraz 25x tescia oczywiscie prolo.

Co do reszty kompleks witamin , wit c 3 dziennie , magnez + b6 rowniez oraz cynk , potas itd jest. Dieta oczywiscie tez trzymana i trzymana bedzie.

Rozpisane mam to tak
Meta 3x dziennie rano , pol , wieczor po 1 tab
Prolo 2x tydzien (poniedzialek-czwartek)

Meta 1-6 tyg 3x dziennie
Prolo 10-12 tyg 2x na tydzien strzal.


Tutaj nachodzi mi pytanie czy nie powinienem zmienjszyc z racjii tego iz jest to pierwszy cykl ilosci mety... ? Z info wyczytralem ze opcjonalnie do mojej masy wyszloby od 20-25 mg max z tym ze nie wiem jak to podzielic wtedy na 4x dziennie ??? I poprostu lamac je na pol ?

Drugie pytanie odnosnie dlugosci ile ciagnac tescia 10 tyg starczy czy pociagnac do 12 ?

Trzecie pytanie : na koniec cyklu czyli jak skoncze tescia na odblok mam 50x clomid z czego wiem ze zuzyje tylko polowe rozne sa tez informacje na temat zarzucenia clomy po ostatnim strzale mysle ze 3 dni po jest chyba wystarczajaco ????

Jesli ktos ma zamiar wypisywac tutaj "odpusc sobie z tym stazem itd" niech sie nie odzywa. Pisze aby sie cegos dowiedziec , nie po to zeby ktos mogl wlepic sobie +1....

Staz moj laczny to prawie 5 lat przedtem z przerwami startowalem z waga 58kg - nie zartuje :) W miedzy czasie prawie 2 lata poswiecilem na sw takze ciezej szlo z masa ale mimo zrezygnowania z sw ostrej diety efekty sa jakie sa i mysle ze cykl mile widziany.


Prosze o porady poniewaz jak pisze to moj pierwszy cykl i jestem zielony. Znawcy na silowni mowia co innego , jedni zeby metke zarzucic na koniec a drudzy ze na poczatek i pozenij ciagnac sama teste i odblok clomem i ze hcg sie przyda inni mowia ze nie trzeba w ogole odbloku przy takiej "malej ilosci" wiec jak sami widzicie nie warto sluchac "madrych opini"

Prosze o porady i serdecznie Pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
'Mam 80 cabs Danabolu oraz 100 caps methandienone' a Ten danabol to nie jest przypadkiem tez mietek ? )))

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1955
Chodzilo mi o to ze mam dwoch roznych producentow wiem co to jest , omfg... Napisalem gdzies ze mam cos poza meta i testa? nie ? no wlasnie...Brawo.... Widac ze uwaznie czytasz ze zrozumieniem :) podro ^^
Prosilbym o powazne odpowiedzi bo nie chce zrobic czegos zle. Hepatil brac od poczatku cyklu czy na koniec mety ? pzdr

Zmieniony przez - Genzor w dniu 2013-02-22 00:09:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667578
metki daj 30 mg,testa 12 tyg pct zaczynasz 10 dni po ost clomie bo to jest enentat z okresem półtrwania plus minus 2 tyg,3 dni to po propie się wchodzi z sermami

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1955
Pct zaczynam 10 dni po ost strzale tescia tak ?dzieki za odpowiedz. A powiedz mi hepatil odrazu na poczatku cyklu czy po 6 tyg jak skoncze brac mietka ? Pzdr

Zmieniony przez - Genzor w dniu 2013-02-22 08:28:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667578
w czasie metki daj esselive/essentiale lub po prostu kup lecytyne,po cyklu może być hepatil.Wracając jeszcze do pytanie,tak 10 dni po prolo dopiero dajesz clomid.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1955
Oczywiscie sog polecial , dzieki za odpowiedzi ! A co do hcg faktycznie za slaby cykl zeby jeszcze hcg dorzucac ? Czy poprostu nie ma sensu ? :D pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667578
osobiście 1 ampę 5000 j.m. bym dał

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1955
Wszystko jasne dla mnie w takim razie dzieki i pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
nie znam takiego producenta metki jak napisales . methandienone to nazwa srodku a nie firmy. Brawo

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

Młody/ Stary

WHEY premium