SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Znajomy Sandowa;)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926


może mi ktoś powie co to za pan obok sandowa stoi?

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
niech ktoś sięwiedzą z zakresu historii sportów siłowych wykaże i rozświetli tą sprawe:) facet na pewno był jakimś znanym siłaczem

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926


spójrzcie na oba zdjęcia, jego dłoń, tu pięść jest o połowe większe, wogóle sandow wygląda jak dziecko. Jakie przedramie ten koleś ma!!! Kto to jest?! Niesamowicie potężny gościu, zresztą samączache ma dużą tak swoją drogą;)

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12138
to jest jego tata?

pumping iron

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
nie mówisz serio? jak on ma na imie

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-02-14 21:13:52

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Nie wiem kto to jest ale łapsko ma ogromne.Nic tylko mu zazdrościć bo ja mam w nadgarstku 27cm :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
tylko 27? biedaczysko...nie no pewnie pomyliłeś klawisze i mioało być17

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-02-14 21:31:18

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Faktycznie pomyliło mi sie mam 17cm ale on będzie miał z 27 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
jak patrze na zdjęcie 2 to po prostu RESPECT. Sandow miał i tam ponoć 18,5-19 w nadgarstku, dłoń w miarę masywną zatem a jak patrze na tego pana starajac sie wyobrazić go na żywo z sandowem to nie wyrabiam, jaki rozmiar łap, ja ******le! takie kości to jestcoś jeśli był w miarę szczupły to kozaczył nieźle, jesto połowe szerszy od sandowa, ma o połowe więszą dłoń od sandowa ma ze 27w nadgarstku jak już mateusz tozauważyłeś ,ma pewnie z 182, bo z 10cm pewnie jest wyższy, ma o połowe masywniejszą głowę od sandowa ale...


... nadal nie wiemy kim jest ten groźny człowiek

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 605 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5306
no kawal byka z niego

Ja nie pękam - idę w śmierć ot tak - Na Krótką Koszule
www.armia-krajowa.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27713
Sandow to wyglada przy nim jak jego zona pewnie koles to Rusek jakis,mutant genetyczny sila zapewnie nieziemska

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu. Prawdziwi mężczyźni żują pszczoły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 605 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5306
a tak offtop obczajcie to
http://www.sandowmuseum.com/page32.html 

Ja nie pękam - idę w śmierć ot tak - Na Krótką Koszule
www.armia-krajowa.com.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Laweczka kelton+zestaw gryfów..co wy na to?

Następny temat

CO o tym myslicie?

WHEY premium