SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw supli dla wojownika %-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Witam.

Mam prośbę do osób siedzących w temacie suplementacji. Potrzebuję, aby ktoś doradził mi jakiś zestaw suplementów pomocnych przy treningach sportów walki. Mam 23 lata, 184 cm wzrostu, 85 kg wagi. Staż treningowy to jakieś 3 lata. Na bieżąco biorę carbo + wpc z ostrowii + zma. Ostatnio jem też joint therapy z Treca (kończę pierwsze opakowanie). Dieta ułożona, sprawdzona w odpowiednim dziale i stosowana.

Cel to przedewszystkim poprawa regeneracji przy dużym obciążeniu treningami (5 x tyg po 2h), z naciskiem na stawy i w drugiej kolejności poprawa wytrzymałości.

Mogę na to przeznaczyć około 500zł.

Bardzo proszę o rady,
z góry dzięki .

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
przy treningu SW , szczególnie przed nim Boostery NO nie są mile widziane przynajmniej u mnie ... kiepsko sie po nich po prostu ćwiczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
animal Flex, bcaa+g MRM, olej mct, guarana/kofeina, koenzym q10, jabłczan kreatyny.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Dziękować, sog .

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4553
ja biore bcaa+g sports one,vitaminy universala,cp lub crester,jakies carbo lub np. gain masa po treningu,omege3 i to wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Animal Flex bym wyje.bał, to drogie g**** i można za lepsze pieniądze kupić analogiczne rzecy.

BCAA+G MRMu może być, jak więcej kwitu jest to pomyśl o Purple Wrath z CL - BCAA + EAA.

Poza tym jabłczan (np. TCM mega capsy z Olimpu), ester kreatyny, ewentualnie produkty z cyklu pie.rd.olnięcie przedtreningowe - np. Shock Therapy, NO-Xplode itp.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 599 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24232
dorzuc glucozamine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
To co zamiast tego Animal Flexa polecasz ?

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
duzo jest takichg produktów, praktycznie każda firma coś ma - Olimp, Trec, Hi-Tec. Zasadniczo chodzi o glukozaminę i MSM. Wejdx np. na Muscle-zone.pl i przejrzyj produty w dziale "ochrona stawów" czy coś w tym stylu. Na pewno coś znajdziesz.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Czyli mogę kontynuować "kurację" Joint Therapy Plus z Treca ? Za opakowanie na 30 dni płacę jakieś 60zł.

W dziennej dawce jest 1500mg 2Kcl i 600mg MSM + inne (Kolagen itp ...).

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
no jasne. Tym bardziej, że chyba nie masz na razie problemów ze stawami i bierzesz takie rzeczy prewencyjnie>?

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Właśnie o to chodzi, że odrobinę mam. Czuję lekki ból w prawym kolanie, nadgarstku i łokciu. Zaznaczam, że ból jest bardzo lekki i bez problemu mogę z nim trenować, ale nie chciałbym, aby się to rozwinęło jakoś poważnie.

EDIT: Gdyby to było wskazane (bo ten ból jest lekki, ale już jakiś czas trwa i sytuacja raczej się nie poprawia), jestem w stanie stosować coś na receptę, tylko co konkretnie mogłoby mi pomóc bez ogólnego osłabienia organizmu ?

Zmieniony przez - Tomasz69 w dniu 2006-11-21 14:34:40

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bardzo prosze o pomoc!!

Następny temat

Odżywka, białko, kreta, dextro jak zażywać?

WHEY premium