SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

-Twoja Chwila Prawdy X-

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 768960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2865
Pro kątem , bo konto to w banku można mieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 915
Ale mi o bankowe chodziło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
witman ja bym sie wyyebal na plecy jakbym robil Twoim stylem
ja musze wypchnac kolana i jeszcze sie mocno pochylac a najlepiej wychodze jak wogole przysiadow nie robie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2865


ale to nie jest moj styl tak robia trojboisci no i ja tyz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29455 Napisanych postów 62886 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902370
jest w tym troche racji. siada sie do tylu a nie w dol ale taka technike trzeba trenowac zeby umiec tak siadac.i wtedy calkowicie inaczej sei robi.sztanga jak najnizej na plecach i szeroki rozkrok nawet 140 cm i mozna jechac ale tak jak mowie technika czysto zawodowa i tylko do ciezaru z bb nie ma wiele wspolnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
dzieki za uswiadomienie mnie ale wsumie wali mnie trojboj. To sa przysiady do BB dlatego tez sztanga jest na karku nie na plecach a nogi nie sa tak szeroko Jak kladlem sztange na plecach to potrafilem sporo wiecej przysiasc niz tak jak teraz robilem ale mi tu chodzi o trenowanie nog a nie plecow. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Ja podobnie jak Micz niewyobrazam sobie siadac w ten sposob ktory pokazal Witman. A co do Marcina to siłe jak i sylwetke ma konkretna i nie ma co tego kwestionowac czy tez szukac dziury w calym



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2009-03-22 19:17:01

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2865
Jasne , ze nie ma co dyskutowac co do sily bo moc jest pisalem z punktu ts a do bb nie jest mu potrzebne. Tak jak mumin trzeba taka technike opanowac bo nie jest to latwe. przegibon tak cwiczy sie w ts siady i tylko takim bojem je zaliczysz innego wyjscia ni ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29455 Napisanych postów 62886 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902370
przy przysiadach szeroko zawsze czulem dupe i przywodziciele czworki slabo dostawaly.u mnie najlepszym cwiczeniem na czworoglowy jest przysiad ze sztanga na barkach ale juz ciezary nie te same i zwykle lubie sobie zrobic klasyczne przysiady w srednim rozkroku na duzysz ciezarach bo to jest to co tygryski lubia najbardziej

ide machnac pare seri bo mnie Marcin filmikami mocno zmotywowales



Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2009-03-22 19:22:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191


waga obecnie 94kg, takze bez problemu się zmieszcze do 90kg, fotka taka sobie, wymeczony i wypłaszczony całkowicie dopiero w wtorek bede sie ładował weglami i nie mogie sie juz doczekać bo brak mi całkowicie sił i energii.
Miałem czas przejrzeć pare ostatnich tylko stron. Marcin jest konkretnie problem to bedziesz miał sie zmieścić do 90kg i siła w girach konkretna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny-mile widziane oceny/poprawki ekspertów

Następny temat

Co gdy nolva nie pomaga????

WHEY premium