SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tlenek azotu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 752 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27663
Zaryzykowałem i zamówiłem Nitrix 360tab. mono inkospor i 150mety malay tiger. Dobre połaczenie ? Myśle ze cel pompy bedzie osiagniety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12072 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
pompuj "zdrowo" ^^^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
W lutym tego roku założyłeś identyczny temat i napisałeś że bierzesz nitrixa, to co w koncu go nie kupileś że się pytasz teraz?
https://www.sfd.pl/Wolumizery_Azotowe-t834686.html
I nawet chyba ją skopiowałeś, ja czytam o jakie zęby Ci chodzi a to ma być żeby, 2 posty dwa błedy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 752 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27663
Hehe ładnego byka zrobiłem Tak wyszło że nic nie kupiłem, dzisiaj zamówiłem tego nitrixa za 209pln z przesyłką strasznie dużo kosztuje, zobaczymy czy da rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
Verrum
Hehe ładnego byka zrobiłem Tak wyszło że nic nie kupiłem, dzisiaj zamówiłem tego nitrixa za 209pln z przesyłką strasznie dużo kosztuje, zobaczymy czy da rady


załamka kolego

nie wiesz ,że tematy zakładasz grt

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 752 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27663
W trzecim się poprawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 752 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27663
ten nitrix to jedna wielka ściema nic nie kopie NOZ 4 albo nawet hp mnie lepiej pompował dzisiaj przed treningiem rozkrusze 10tabletek rozmieszam z ciepła woda i zobaczę czy coś ruszy. normalnie jem 4tab 3razy dziennie na czczo 20min przed śniadaniem 20min przed posiłkiem treningowym i 20min przed kolacja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOC W ROSPISANIU

Następny temat

prosze o porade o suplementach

WHEY premium