SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kre Alkalyn

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3694
no mozna połączyć np z Xpandem xpand przed treningiem a kre-alkalyn po


Skunksiarz jak Ty brałes zwykłe dawki to Ciekawe co by było jakbym brał większe np 10 kapsółek?? + 1G WĘGLI NA KMC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
więcej nie znaczy lepiej, takiej ilości kreatyny organizm napewno nie przyswoi i pozbędziesz się go z sikami i innymi wydzielinami, ja przez 1,5 tygodnia brałem 5 kaps

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Ciekawe co by było jakbym brał większe np 10 kapsółek?? + 1G WĘGLI NA KMC

ohhh mentalnosc kulturysty

dzis zjdlem hipopotama
czuje sie wielki
jutro zjem slonia
bede jeszcze wiekszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
ja teraz biore z xPnadem tak:
w treningowe 1kap.kre na czczo nastepnie 30min przed treningiem xpand i zaraz po treningu 2kap.kre z tauryna, a w nie treningowe rano na czczo xpand a popoludniu 2kap.kre z tauryna.tauryna olimp MC.teraz jade drugi tydz.na tym i jest ekstra, siła idzie super, takze takie połaczenie tez polecam bo widze po sobie, że dobrze działa.

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3694
ale patrzcie podczas treningu siłowego maxymalne efekty
osiąga się przy większych dawkach, jak zrobić cykl to
porządny a za 2 tyg. kre-alkalyn ma być po 89zł to
mozna 2 pudła kupić i dobrze się na tym wyjdzie!!!

popatrz http://img348.imageshack.us/my.php?image=kre39np.jpg

Co pisze przy rugbistach!!! jakie wyniki osiągneli hehe to zię nazywa
MOC HARDCORE !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3694
MAKSYMALNY EFEKT

Wielu sportowców i kulturystów CHCE WIEDZIEĆ, jaka jest optymalna dawka, którą powinni stosować podczas występów lub treningów, aby uzyskać najlepsze i najszybsze wyniki i wygrywać zawody. Czy przyjmowanie większych ilości daje lepsze efekty? Chcesz wygrać, być najsilniejszy, szybciej biegać lub nabierać masy mięśniowej, zwiększać swoją wytrzymałość i powracać do sił tak szybko, jak to możliwe. Pamiętaj, mówimy tutaj o maksymalnym efekcie – nie o przeciętnym, ekonomicznym i codziennym stosowaniu. Oto, co odkryliśmy: 10 kapsułek Kre-Alkalyn® przyjętych jednocześnie, to absolutne maksimum tego, co według naszych badań daje największy wzrost siły. Zauważysz ogromna różnicę pomiędzy przyjmowaniem 6 kapsułek a 2 kapsułek – zauważysz podobną różnicę pomiędzy zwiększeniem dawki z 6 do 8 kapsułek i ponownie przyjmując 10 kapsułek zamiast 8.
Nie sugerujemy, żeby brać taką dawkę bez przerwy. Należy jednak być świadomym tego, że większa dawka wytwarza rzeczywiście wyraźniejsze napompowanie mięśni i jeszcze wyższe poziomy siły. Zatem w przypadku trójboistów, głupotą byłoby nie przyjmować maksymalnych dawek w dniu zawodów, kiedy trzeba pokazać, jak jest się silnym. W przypadku kulturystów należy pamiętać, że środki odżywcze to narzędzia, dlatego należy stosować maksymalne dawki, aby podnieść do maksimum poziomy siły w słabych częściach ciała, żeby zmusić te mięśnie do szybszego wzrostu. W pozostałe dni, gdy ćwiczy się inne części ciała, należy przyjmować niższe dawki. To samo dotyczy zastosowania prostych węglowodanów – należy stosować je w maksymalnych dawkach, aby zmusić uparte grupy mięśni, żeby rosły szybciej i nie należy przyjmować prostych węglowodanów w inne dni.

W ten sposób unika się problemu polegającego na szybkim wzroście poziomu tłuszczu w ciele. Przyjmując Kre-Alkalyn® w większych dawkach, aby uzyskać najlepsze rezultaty konieczne jest zastosowanie odpowiedniej metody i czasu. Odkryliśmy, że przyjmowanie kapsułek 80-90 minut przed treningiem i 20 minutach później w dawce 1g na 1kg wagi ciała dekstrozy/glukozy z 10 mililitrami wody (np. kulturysta ważący 100kg przyjmuje wg tego wzoru 100g glukozy z 0,75-1,0 litra wody, lub, jeżeli wolicie pić napoje smakowe, należy zmieszać 60g glukozy z dużą szklanką soku z winogron).

Pytanie:
Dlaczego wyższa dawka Kre-Alkalyn® działa lepiej – czy nie dostarczamy już ciału dużo więcej czystej kreatyny, ponieważ nie ma strat? Niektórzy „specjaliści” mówią, że nasycenie mięśni kreatyną jest bardzo proste, wiec jak można uzyskać lepszy efekt?

Kre-Alkalyn® dostarcza ciału odpowiednie poziomy uzupełniające, jeżeli przyjmuje się już 1,5g dziennie, ponieważ Kre-Alkalyn® został zalkalizowany, aby zapewnić stabilność i 100% dotarcie do mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14215
BULL ja mam pytanie do Ciebie, bo malo kto sie bawi tym w chwili obecnej

bede mial 240 casp Kre-Alkalyn SCI
i mam zamiar ladowac to tak
na czczo 2caps + 50g Dextro Juice
po treningu 2caps + 50g Dextro Juice
na noc 2caps tutaj juz zapijane sama woda

analogicznie w dni NT 2caps na czczo i 2 caps na noc
przy mojej wadze 100kg? dobre dawkowanie?

...:marrakech adventure:...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Wystarczy.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna, Białko - POMOC PROSZE

Następny temat

Kreatyna jak stosowac?

WHEY premium