SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Extremalne zmniejszenie obowdu bioder i ud .

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8529

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 263 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3177
Uśmiałem się czytając twoje posty
Idź lepiej na inne forum i popisz o swoich zapasach glikogenu w nogach. To jest forum sportowe- prosto i na temat: aeroby+bilans kal.na (-) chudniesz.
Uff.. nie mogłem sie powstrzymać

Bodybuilding is a Lifestyle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 481 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54034
Chlopie zacznij cwiczyc, wez sie za miche, biegaj, wsiadz na rower zamiast filozofowac i pisac jakie farmazony to wtedy osiagniesz swoj cel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 325
Serio chłopcy nie wszystko jest takie proste jak wy:) Niepotrzebnie napisaliscie zmuszając mnie do kontynuacji tematu ;/ Macie klapki na oczach pozwalające jedynie dojrzeć jako cel harmonijnie ponadprzeciętnie rozwiniętej mięsniowo sylwetki może jesli o to bym pytał bylibyscie w stanie pomoc ale moje zapytania ewidentnie was przerastają.. więc dziękuje za uwagę nieoficjalnie chciałbym zamknąc temat albo jakiś admin się zlituje i zrobi to chocby na moją prośbę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 47386
kolego chyba nie domknales tematu a tak serio to masz taka budowe ciala i nic z tym nie zrobisz ja na twoim miejscu to bym sie martwil obwodem barkow jestes wysoki a w barach 126 /7 troche lipa skup sie lepiej na tym no offence pzdr

Zmieniony przez - ban4life w dniu 2012-04-08 10:53:35
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

rzezba

Następny temat

Wyczucie mięśni grzbietu

Zestaw 1