SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Surreal/ fotki str.7

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50210
Witam Ladies w ten zimowy dzień, u mnie śnieg pada, zima powraca.




Wczoraj wpadła jeszcze lampka czerwonego wina wytrawnego

Trening



1. Podnioslam 47 kg w 3 serii jestem w szoku, to tyle ile jeszcze jakiś czas temu ważyłam. Poza tym to max obciążeń, które obecnie posiadam.
2a. Tu niestety gorzej niż ostatnio.
3b. Pod koniec drugiej serii prawą rękę mi dziwnie zaczęło wyginać, trochę się wystraszyłam, ale później już było ok.
4. Tym razem jakoś bardziej wykończyły mnie te brzuszki.



1. Zwiększyłam ciężar już od pierwszej serii i jakoś poszło do przodu co ciekawe pod koniec mam problem z wypchaniem ciężaru mocniejszą ręką, musi ona nadążać za słabszą
2a. Stagnacja.
2b. Jakoś mniej siły dzisiaj było, temu nie zwiększałam ciężaru już w ostatniej serii.
3b. Po trzecim powtórzeniu straciłam równowagę, ale później kontynuowałam.
3b. Jestem zadowolona, coraz lepiej mi idzie
4a. Tutaj też jest lepiej

I przy okazji zepsułam stojak, że tak brzydko powiem upier*liłam gwint ależ ja zdolna jestem Trzeba będzie nową śrubę kupić, a starą odciąć, bo obecnie rozkręcić tego się nie da. Dobrze, że tata się na tym zna i ma odpowiedni sprzęt to mi to jutro poucina

Zmieniony przez - Surreal w dniu 2013-01-06 17:57:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50210
Miski ze wczoraj i dziś.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50210
No to jedziemy z rozpiskami






Trening

8.01.2013 - aero 30 min (wolny bieg)
Dałabym rady dłużej ale biegałam bez butów i już stopy bolały Najgorzej było na początku, jak się rozbiegałam już było ok, oczywiście z muzyką w uszach bo inaczej to bym tyle nie wytrzymała
Łydki czuję do dzisiaj



1. Tym razem był power w ostatniej serii poszło całe moje dostępne obciążenie. Momentami jeszcze sztanga uciekała od nóg, ale zdecydowanie rzadziej niż wcześniej.
2a. Tutaj nadal jakaś blokada.
2b. Niezłe odciski się mi od tego porobiły
3b. Pomalutku do przodu

Pomiary



Wyniki bez zmian. Od ponad tygodnia jestem na rotacji. Może w przyszłym tyg. będzie lepiej




Zmieniony przez - Surreal w dniu 2013-01-10 20:56:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ok rotacja moze być czyli 100kcal na 4 dni mniej z powrotem na to co masz teraz . czyli odejmujesz 25g ww.
widze ze uzwajasz odzywki jako słodzika, to jest słodzik wcale nie zdrowszy od innych, miej ta swiadomość
i w ogóle dla ciebie o wiele lepiej by zrobiło dodanie większej ilosci ryb do diety

Zmieniony przez - obliques w dniu 2013-01-11 08:46:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50210
Czyli teraz jeszcze oprócz cięcia tłuszczu tnę węglowodany? Z tym to w sumie raczej nie powinno być problemu.
Odżywki nie używam jako słodzika tylko do podbicia białka, niestety ciężko jest mi je dobić bez odżywki Rybki bardzo lubię, niestety do tanich nie należą i to jest w sumie największa blokada przed ich częstym spożywaniem, w przypadku dań obiadowych muszę też wziąć pod uwagę innych domowników. I tak się cieszę, że na ten weekend udało mi się ich namówić na rybki Także wczoraj i dzisiaj była rybka i jutro też będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ja olewam domownikow jak chca zjesc makarony czy pizze czy kluchy, zrobienie ryby jest banalne wiec nie musze kombinowac reszta je to co ma ochote
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Żelatyna ładnie podbija białko. Można galaretę z mięskiem lub jajem jak lubisz, jeśli nie, to miksowane owoce + herbatka owocowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50210
Dziękuję za pomysł Azzi Z mięskiem to nie przepadam, chyba jednak wersja owocowa lepsza A czy duszone bez cukru owoce też się będą nadawać? Bo mam pokaźny zapas duszonych jabłuszek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Polecam z herbatką owocową, z 2-3 torebek jednak. Ja czasem dodaję też troszkę kwasku cytrynowego, bo w galaretce te smaki jakieś mało intensywne wychodzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50210
Dziękuję :) A masz jakieś sprawdzone proporcje? W jakiej ilości wody herbatkę zaparzyć?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna- PIERWSZY RAZ

Następny temat

Cel - 30 kg mniej - proszę o pomoc

WHEY premium