SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Surreal/ fotki str.7

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
He he, jak zobaczyłam Twoje rotacje, to się zastanawiałam, jak Ty to ogarniasz :)

U mnie na odwrót, waga stoi od dawna, obwody ciutkę spadają (jeszcze), ale myślę, że jakościowo lepiej wyglądam.

Kupiłam olej kokosowy, ten co polecałyście z allegro. Od razu 3x1l :) W kuchni jeszcze niewypróbowany, ale już się cała nasmarowałam i czekam, aż będę mieć skórę gładką jak pupa niemowlaka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50210
Do rozpisek mam zeszyt założony i przy dacie zawsze wpisuję sobie w nawiasie ile powinnam zaplanować na dany dzień węgli i tłuszczy, także jakoś udało się ogarnąć

Jeśli jakość ciała się poprawia to nic, ino się cieszyć Chyba najlepszym wyznacznikiem jest to, co się w lustrze widzi. Waga i obwody to ino cyferki. Jak się będzie ważyć X kg+1 to przecież nie oznacza, że się wielorybem jest . Kiedyś miałam obsesje na punkcie wagi, ważyłam się kilka razy dziennie i oczywiście zawsze uważałam, że za dużo ważę (nawet przy wadze 50 kg). Na szczęście już się z tego wyleczyłam. Najważniejsze to zaakceptować siebie My kobiety mamy z tym problem, bo jednak ciężko żebyśmy w 100% były zadowolone ze swojego wyglądu. Trzeba do tego na spokojnie podejść i pomyśleć co faktycznie jesteśmy w stanie zmienić (jeśli coś nam się w nas nie podoba) i po malutku do tego dążyć, bez jakiegoś szczególnego ciśnienia. Łatwiej jest to osiągnąć jak się polubi swoje ciało (dodatkowo człowiek robi się bardziej pewny siebie, co się przekłada na to jak inni go postrzegają).

Czekam na jakieś Twoje podsumowanie

Mam nadzieję, że olej kokosowy będzie smakować Ja muszę na niego uważać, bo najchętniej łyżką bym ze słoika wyjadała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50210
Witam ladies
Troszkę nie pisałam tutaj, zabiegany tydzień mam, ale już nadrabiam zaległości . Ze względu na to, że jestem na regeneracji jeszcze wrzucam tylko miski.












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50210
Obli, chciałam się nieśmiało przypomnieć w związku z treningiem. Wiem, że jesteś rozchwytywana, ale czy miałaś może chwilkę, żeby pomyśleć o jakimś nowym treningu dla mnie?
Fajnie by było w przyszłym tygodniu ruszyć z ćwiczeniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
Z tego co czytałam, to na regeneracji nie liczy się miski, żeby zregenerować się też psychicznie :)

Olej fajny, choć częściej go w celach kosmetycznych niż kulinarnych stosuję, a do podsumowania mi jeszcze trochę zostało :)

Zmieniony przez - ag88 w dniu 2013-03-07 22:36:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50210
Ja miskę liczę, wole się pilnować, bo pewnie bez liczenia za tłusto by wyszło
Ja na oleju kokosowym głównie smażę, a do celów kosmetycznych też sporo stosuję W misce nie mam wielu tłuszczów więc niestety się muszę ograniczać a ja tak lubię tłuste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50210
Miski.






Wczoraj wpadło niestety trochę wódki

Zmieniony przez - Surreal w dniu 2013-03-09 15:47:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14246
no, chciałam napisać, że na prawdę widać poprawę w jakości ciała, to i widać, że dużo poleciał! Czyżby centymetry też kłamały? ;D Życzę dalszej takiej motywacji!!
I ten, ja też mam problem żeby trzymać tłuszcze na wodzy, ale staram się jak mogę ;) w ogóle co ile jest polecane zrobienia podsumowania? Po ukończeniu treningu dla zielonych?:>

A tak walczę ja http://www.sfd.pl/liqierek_bezalkoholowy-t909754.html

Good things come to those who work their asses off the couch.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50210
Dziękuję Liqierek za miłe słowa
Ja doszłam do wniosku, że chyba zacznę wierzyć zdjęciom i lustru, bo okazuje się, iż to najlepszy wyznacznik
Również życzę Tobie motywacji i wytrwałości w realizacji celów
Co do podsumowania, to Arphiel pisała, że robi się je jak zakończy się jakiś cykl/trening. Zatem jak skończysz trening dla zielonych, to możesz zrobić Jeśli oczywiście będziesz chciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50210
Miska wczorajsza


Pomiary
Pomiary w trakcie regeneracji.



Nieśmiało chciałam się przypomnieć Szefowej w kwestii treningu.






Zmieniony przez - Surreal w dniu 2013-03-10 15:47:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna- PIERWSZY RAZ

Następny temat

Cel - 30 kg mniej - proszę o pomoc

WHEY premium