SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwisająca skóra - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 288
Hej,

Nie wiem czy to odpowiedni dział, jeśli nie to nakierujcie mnie proszę w którym dziale mam założyć temat.

Mam 21lat, 78kg i 177cm wzrostu.

Jestem po 9 miesięcznej redukcji 108kg ---> 78kg, teraz miałem kolejne zero kaloryczne(2tyg) i znów wchodzę na 2-3 miesiące na redu i po tym "ostatnim" etapie w tej redukcji mam zamiar masować :) .

Tak jak w temacie została mi skóra na brzuchu, i chciałbym się was poradzić czy jest chociaż cień szansy że choć trochę się ona ogarnie w raz z budowaniem mięśni? Czy średnio da się coś z tym zrobić i został mi tylko skalpel?

Załączam zdjęcie poglądowe:)
Po lewej marzec tamtego roku po prawej 02.01.2024

Pozdro!!





Zmieniony przez - XXXKamil w dniu 2024-01-03 14:24:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 288
XXXKamil
Hej,

Nie wiem czy to odpowiedni dział, jeśli nie to nakierujcie mnie proszę w którym dziale mam założyć temat.

Mam 21lat, 78kg i 177cm wzrostu.

Jestem po 9 miesięcznej redukcji 108kg ---> 78kg, teraz miałem kolejne zero kaloryczne(2tyg) i znów wchodzę na 2-3 miesiące na redu i po tym "ostatnim" etapie w tej redukcji mam zamiar masować :) .

Tak jak w temacie została mi skóra na brzuchu, i chciałbym się was poradzić czy jest chociaż cień szansy że choć trochę się ona ogarnie w raz z budowaniem mięśni? Czy średnio da się coś z tym zrobić i został mi tylko skalpel?

Załączam zdjęcie poglądowe:)
Po lewej marzec 2023 po prawej 02.01.2024

Pozdro!!






Zmieniony przez - XXXKamil w dniu 2024-01-03 14:24:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 244 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45658
Witam, zgubiłeś 30 kg w dosc krótkim czasie i skóra nie miała czasu się wchłonąć. Dobrze nawadniaj organizm i zobacz jakieś kremy. Jesteś młody i jak jeszcze nabierzesz masy to powinno być ok. Czytałem ze skalpel jest nieunikniony jak ktoś stracu 50 kg. Tu na forum widziałem już paru chłopaków z takim problemem. Może, ktoś udzieli Ci bardziej konkretnej odpowiedzi. Nie martw się i rob swoje, będzie dobrze. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33094 Napisanych postów 23179 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278086
Duza utrata wagi dosć szybko i o skóre powinno się dbac w trakcie odchudzania a nie myslec po tym bardziej ze u osób z taką waga startowa i z taką stylwetką ryzyko pozostałości skórnej jest spore. Teraz już moze byc tak ze bez skalpela się już nie obejdzie . Redukcje na takim poziomie powinno się prowadzić znacznie wolniej , powinny być przerwy w trakcie oraz warto w trakcie odchudzanai dbać o skóre na brzuchu ( masowanie codzienne , natłuszczanie , kremy , masaże , kobiety często dodatkowo stosują szczotkowanie na sucho czy bańki chińskie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 288
monkey22
Duza utrata wagi dosć szybko i o skóre powinno się dbac w trakcie odchudzania a nie myslec po tym bardziej ze u osób z taką waga startowa i z taką stylwetką ryzyko pozostałości skórnej jest spore. Teraz już moze byc tak ze bez skalpela się już nie obejdzie . Redukcje na takim poziomie powinno się prowadzić znacznie wolniej , powinny być przerwy w trakcie oraz warto w trakcie odchudzanai dbać o skóre na brzuchu ( masowanie codzienne , natłuszczanie , kremy , masaże , kobiety często dodatkowo stosują szczotkowanie na sucho czy bańki chińskie )


Miałem 2-3 tygodniowe przerwy, ale chyba że nie o taki Panu chodzi.
Właśnie czytałem o natłuszczaniu i masowaniu ale też o nacieraniu lodem, czy ten lód to prawda? Żeby zmieniać temperaturę raz lodowaty brzuch raz ciepły itp itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33094 Napisanych postów 23179 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278086
XXXKamil
monkey22
Duza utrata wagi dosć szybko i o skóre powinno się dbac w trakcie odchudzania a nie myslec po tym bardziej ze u osób z taką waga startowa i z taką stylwetką ryzyko pozostałości skórnej jest spore. Teraz już moze byc tak ze bez skalpela się już nie obejdzie . Redukcje na takim poziomie powinno się prowadzić znacznie wolniej , powinny być przerwy w trakcie oraz warto w trakcie odchudzanai dbać o skóre na brzuchu ( masowanie codzienne , natłuszczanie , kremy , masaże , kobiety często dodatkowo stosują szczotkowanie na sucho czy bańki chińskie )


Miałem 2-3 tygodniowe przerwy, ale chyba że nie o taki Panu chodzi.
Właśnie czytałem o natłuszczaniu i masowaniu ale też o nacieraniu lodem, czy ten lód to prawda? Żeby zmieniać temperaturę raz lodowaty brzuch raz ciepły itp itd
nie wiem jak lód działa ale miałem podopieczna która kiedyś po ciąży bardzo szybko schudła i miała trochę skóry zwisającej od lat . Do mnie trafiła i zrobiliśmy solidna redukcje gdzie na końcu skóra mocno widoczna a potem wdrożyła szczotkowanie codzienne przez pół roku i w sumie na ten moment skóra już praktycznie zniwelowana

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Niestety, ale jak już zostało zasugerowane w wypowiedziach powyżej, niewiele jesteś w stanie zrobić, żeby ta skóra w jakiś sposób zaniknęła. Oczywiście zdarzają się taki przypadki, że wygląd jej ulega poprawie, ale zawsze zostaje widoczny element na dole brzucha. Pozostaje nawilżać skórę i wykonywać regularne masaże. Im jesteśmy młodsi, tym szansa na lepszą jakość skóry będzie większa. Niestety wraz z wiekiem jest gorzej. Możesz również wybrać się do gabinetu medycyny estetycznej. Na pewno są różnego rodzaju zabiegi laserowe pomagając w tym kierunku. Niestety jest to związane z ceną, ich ilością i czasem.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból kolana - porady

Następny temat

Usuwanie ósemek, a trening

WHEY premium