SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zostań TESTEREM i miej swój udział w powstawaniu produktu Activlab!! - wyniki str 19

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64061

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3841
Dostał juz ktoś paczuszkę od listonosza??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
Dzisiaj był listonosz, ale przesyłka jeszcze nie doszła, a więc czekamy drodzy testerzy. Pozdrawiam

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Ludzie nie wysyłajcie już do mnie PW

W tzw. międzyczasie dotarło do mnie drugie tyle zgłoszeń, jak nie więcej...

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
Aha, 1.proponuję jakiś mały baner(prostokątny nagłówek, obrazek z animacja lub bez), dla wszystkich testerów(obrazek ten może być jeden dla wszystkich testerów), na wzór tych, które są w indywidualnych testach ActivLabu(niekoniecznie z nickami), co zapewni przejrzystość wypisek testujących pośród innych wypowiedzi i 2.ustalenie jakiegoś schematu oceny produktu, np: pobudzenie:,rozpuszczalność, smak itp. co zapewni porządek w wypiskach(schemat taki może ustalić moderator, a tester poprostu go odpowienio wypełni). To takie propozycje mojej skromnej osoby, które mogą bardzo ułatwić i polepszyć wydajność całego przedsięwzięcia w temacie. Pozdrawiam

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Zelmer23: To wszystko dostaniesz w liście dołączonym do próbki

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
ActivLab , widzę że po raz kolejny pełna profeska !
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 397 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2806
Ludzie nie wysyłajcie już do mnie PW

W tzw. międzyczasie dotarło do mnie drugie tyle zgłoszeń, jak nie więcej...



To chyba motywuje do dalszej pracy wiedząc, że ma się dużą widownię Activ może teraz czas na stworzenie kompleksu witamin A-Z ???

"Życie jest zbyt krótkie, aby być małym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2716 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12436
heheh zmień tytuł na nie wiem np: TESTERZY miejcie swój udział w powstawaniu produktu Activlab !!!

<<< SHOTTAS Team >>>
http://www.cwaniak.rembertow.net/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
czybit: Oczywiście, że tak - cieszy nas, że coraz więcej ludzi kupuje nasze produkty i co najważniejsze coraz częściej sięga po nie ponownie

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ActivLab - ZMA!

Następny temat

Rybnicki Wycisk!! - Weź udział i wygraj Ławkę!!!!

WHEY premium