SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zostań TESTEREM i miej swój udział w powstawaniu produktu Activlab!! - wyniki str 19

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64123

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
listonosza zapytaj jak smakowalo i wogole , zeby chociaz opinia byla

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
Ja również nadal czekam i czekam.

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 882 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36585
Ja również czekam... hmm minął z miesiąc i dalej cisza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
Pitt Bull dostał tydzień temu, a sporo osób jeszcze się nie wpisało w tym temacie że otrzymało testery, więc trzeba cierpliwie czekać. Poza tym cytuję "Każdy, kto odeśle mailem wypełnioną ankietę otrzyma od Activlab zestaw testerów, oraz weźmie udział w losowaniu 5 zestawów naszych Xtra Antykatabolików!!!" Tak więc jeszcze czeka nas zestaw testerów. Pozdrawiam

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 882 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36585
"oraz weźmie udział w losowaniu 5 zestawów naszych Xtra Antykatabolików!!!"

Dokładnie zostałem wylosowany a nagrody jak nie było tak nie ma
Fajnie by było gdyby się tym ktoś zainteresował a nie ja tu pisał bo troche głupio się upominać o wygraną, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
DaNieLcoK Tomek (osoba spod nicku ActivLab) jest teraz na urlopie , moje kompetencje nie siegaja zamowien uzytkownikow , lub ich wygranych etc , zapisuje sobie Twoj nick , i jak tylko Tomek wroci z urlopu dam mu o Tobie znac , jesli cos Ci sie nalezy to nie boj sie , otrzymasz to , obiecuje

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 882 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36585
Jeżeli urlop to nie ma problemu, wystarczyło tylko napisać że będę musiał zaczekać trochę dłużej, także czekam cierpliwie - pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 252
Ja też jeszcze nie dostałem żadnej paczki chociaż jestem wylosowany do nagrody

Członek <<< SHOTTAS Team >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
to amo moge Ci napisac co koledze wyzej , trzeba czekac az ActivLab wroci z urlopu i wtedy wszystko sie wyjasni

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2716 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12436
no to zanotuj sobie i mój nick
pozdro

<<< SHOTTAS Team >>>
http://www.cwaniak.rembertow.net/

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ActivLab - ZMA!

Następny temat

Rybnicki Wycisk!! - Weź udział i wygraj Ławkę!!!!

WHEY premium