SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zostałem napadnięty i...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17753

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pijaczka który prosi o pare groszy najlepiej zignorować chyba że będzie bardzo nadpobudliwy ( zacznie cie szarpać lub coś takego ) to wtedy przeciesz sie tylko bronisz

Życie to najlepszy narkotyk
...uj na to kłade bo i tak Dam rade !!!
"Gdy Bóg stworzył kobietę, diabeł stał się niepotrzebny"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Na dworcu w Sopocie widzialem,jak 2 żulikow 3mało trzeciego,który koniecznie chciał bic jakiegoś młodego kolesia...Ale jak sie przygotowywał!!!ledwo mógł stac,a wyrwał sie tym swoim kumplom,sciągnąl kurtke i krzyczał,ze zabije tego stojącego spokojnie studencika...To bylo nawet smieszne,ale tak sobie pomyslalem-gdybym stał z dziewczyną,a ktos by mi takie cyrki odstawial,to by mnie chyba poniosło...A gośc wygladal groznie!!!!Spodnie od dresow,skórzane mokasyny,zaj.ebi.ste wąsy!!Widac,ze street fighterzycze jak najmniej spotkan z takimi ulicznymi ninja(bo mógl np znac styl pijanego mistrza,i co wtedy???)
Pozdrawiam!

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PITTT sog za portret ulicznego wojownika

hrhr ihaaaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
a zebyscie widzieli,w jak fachowy sposób podwinąl rękawy bluzy po pozbyciu sie kurtki...serce we mnie struchlało....

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
a jak mi sie zdarzy jeszcze ze ktos bedzie mnie chcial napasc to postaram sie go/ich wyslac do szpitala z narazeniem wlasnego zdrowia i zycia bo po pewnych doswiadczeniach nauczylem sie zeby lac bez litosci








https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

"Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów."

http://www.kungfu.z.pl
Trening? Cóż to takiego? To najważniejsza rzecz w życiu ważniejsza od rodziców, pieniędzy, szkoły i rzeczy materialnych po prostu najważniejsza bo pozwala rozwijać samego siebie w wybranym przez siebie kierunku którego nikt nie narzuca bo jesli coś nam nie odpowiada to zawsze mozna iść ćwiczyć gdzie indziej.

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bartosz sorry co to jest tatuaż falliczny?

,,każdy cios w realnej walce musi być śmiertelny"- gen Choi, twórca tkd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2555
ja często widuję pijaków-supernfighterów i normalnie jak przechodze to głowe chowam do kurtki żeby nie było że się krzywo patrzę


http://forumzn.katalogi.pl/ (forum zjawisk niewyjaśnionych - serdecznie zapraszamy)
http://ufd.katalogi.pl/topic.asp?topic_id=1508 - (proszę - wejdź aby mi pomóc)
"Jaką drogą byś dążył, nie znajdziesz granic duszy, tak głęboki jest jej sens". (Heraklit z Efezu)
Barakus pozdrawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 732 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15350
Jamajka:Tatuaz falliczny to tatuaz przedstawiajacy fallusa-inaczej ch**a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:-%

-= Badz dzielny! =-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
było tak od razu:)

,,każdy cios w realnej walce musi być śmiertelny"- gen Choi, twórca tkd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walka prawdziwa a trening!

Następny temat

Celnosc i sila ciosu

WHEY premium