SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zostałem napadnięty i...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17757

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1313
heh, to i ja sie dołącze tutaj, bo widze ciekawą dyskusje, ja raczej dotychczas wychodziłem cało z takich "nieprzyjemnych" spotkań, ale raz było nie bezpiecznie, jak na koncercie podeszlo do mnie i kumpli okolo 20 skinów i chcieli solówki robić, a potem sie jeszce troche rzucali, ale jakos wyszlismy z kumplami cało. Pamiętam jeszcze któregoś razu koło gildii (takie cenrum handlowe w gdańsku) jakis dresik sie o komórke przyczepił, ale go spławiłem słownie.
Gorzej się zrobiło tera, ostatnio gdy byłem wkurzony, nie wytrzymałem zaczepek i dosyć mocno zrugałem kolesia ze szkoły, a ten koleś to niezły kozak, i słyszałem ze bije sie tesz nienajgorzej, w każdym razie, tera sie boje iść do szkoły (szkoła mała to mnie łatwo znajdzie) i nie wiem jak wytrzymam te ostatnie trzy tygodnie, bo wakacji w szpitalu spędzić nie chce

Lękliwy stokroć umiera przed śmiercią; / Mężny kosztuje jej tylko raz jeden.
Shakespeare

__________________________________
Mam dobre i złe dni, jak każdy inny człowiek

Pozdroofka Suchy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Ja juz naleze do jednego klubu...ale pomysle
A co do 3 tygodni w szkole...jakos chyba przezyjesz...za moich czasów w odleglej galaktyce,w odleglym liceum nie miewalem takich problemów...ale jak koles od razu nie podszedł i Ci nie wyrąbal,tulko sie odgrazal,to nie jest taki kozak chyba.Ze szpitalem nie dramatyzuj(a jak juz Cie tam nie daj Boże ktos wysle,to nie idz dz szpitala Gdansk-Zaspa...lezalem tam po kontuzji treningowej,prawie mnie załatwili na amen)

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1313
Heh ja sie bardziej boje tego kozaczenia, bo ja jestem dosyć nerwowy, a bije się kiepsko I jesli na każdej przerwie bedzie mi koles rzucal glupie teksty, to sie wkurze, i wtedy pewno zrobie cos takiego ze se jeszcze bardziej nagrabie...

Lękliwy stokroć umiera przed śmiercią; / Mężny kosztuje jej tylko raz jeden.
Shakespeare

__________________________________
Mam dobre i złe dni, jak każdy inny człowiek

Pozdroofka Suchy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co racja to racia za dobrego kumpla i przyjaciela trzeba skoczyć w ogien a jak nie to razem uciekać ale jak by ktoś nap*****lał kolesia którego znam na cześć i w dodatku go nie lubie to bym tylko sprubowa użyć perfazji słownej bo po co pomagać komuś kto by tobie nie pomół tylko jeszcze dobił

Życie to najlepszy narkotyk
...uj na to kłade bo i tak Dam rade !!!
"Gdy Bóg stworzył kobietę, diabeł stał się niepotrzebny"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2555
no to kurde problema masz widzę adam


Wyrażam poparcie dla poparcia dla popieranych którzy popierają popierających!!! (ja)
"Jaką drogą byś dążył, nie znajdziesz granic duszy, tak głęboki jest jej sens". (Heraklit z Efezu)
Barakus pozdrawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1299 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3827
Panowie,jeżeli pozwolicie to też wstąpie do klubu. Więc jak?
Musimy wymyślić jakiś podpis, który będzie nas wyróżniał z szarego tłumu.
Możecie zawsze na mnie liczyć
Za***isty dział,za***isty post, za***iste towarzystwo!
Szacunek Bracia


WDOKK mafia

Badam grunt pod stopami, gdzie mi k**wa z butami?

Pionek w <<<SFD FIGHT CLUB>>>

...Nie tak dawno jeszcze w tym co robię byłem leszczem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
zgadzam się, że koksów trzeba tępić! sogi panowie.

Everybodys stupid, but not as stupid as Johnny Knoxville!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2555
Serdecznie zapraszam i thx za pochwały
Żyj Polsko!

Wyrażam poparcie dla poparcia dla popieranych którzy popierają popierających!!! (ja)
"Jaką drogą byś dążył, nie znajdziesz granic duszy, tak głęboki jest jej sens". (Heraklit z Efezu)
Barakus pozdrawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
każdy chyba na temat koksów ma podobna zdanie ja mam takie jak wy

Życie to najlepszy narkotyk
...uj na to kłade bo i tak Dam rade !!!
"Gdy Bóg stworzył kobietę, diabeł stał się niepotrzebny"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Shnosnas,sog na dobry dzień...POZDRO FOR ALL!

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/36.gif[/img] SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM [img]../../buziaki/36.gif" alt="" />

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walka prawdziwa a trening!

Następny temat

Celnosc i sila ciosu

WHEY premium