SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zostałem napadnięty i...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17749

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 698 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28956
przewaznie opcja nr 3 choc zdazalo sie ze dostalem ... kiedys zaczolem sie szarpac na osiedlu z chlopakiem ktory chcial mi zabrac pieniadze , dostal troszke i nie wiem co sie z nim stalo bo sie zrobilo zamieszanie ( przyszli jego koledzy ) wiec sie ulotnilem

pozdrawiam

Stand and Fight for Your Rights.

In a world of delusion
Never turn your back on a friend
Cos you can count your real true friends on one hand through life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2555
wszyscy dostali po sogu!
fajne odpowiedzi

http://ufd.katalogi.pl/topic.asp?topic_id=1508 - (proszę - wejdź aby mi pomóc)
"Jaką drogą byś dążył, nie znajdziesz granic duszy, tak głęboki jest jej sens". (Heraklit z Efezu)
Barakus pozdrawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
A swoją drogą...do dzisiaj zastanawiam sie,jak dzisiaj wyglądaloby spotkanie z kolesiami,ktorzy mnie napadli(tzn pojedyńczo)...Pewnie byloby im troszke trudniej(co nie znaczy,ze bym nie oberwał)...A wy??Co mysleliscie po takiej ulicznej konfrontacji???Zostało cos w psychice?

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Dosc znana historia w moim kregu. Kiedys stalem sobie na dworcu pkp o czekalem na busika do mojej miesciny jadlem sobie hanburgera( doslownie pierwszy gryz poszedl) nagle zobaczylem dwa adidasy przedemna i uslyszalem stala kwestie " skad jestes" po krotkiej rozmowie zapoznawczej poszlo" ile masz kasy" ja rozmazalem mu hamburgera na twarzy sprzedalem ze dwa niedbale proste i jeden niedbaly round house kick odepchnalem i ucieklem ale ze mnie fighter, gdyby nie hamburger moglaby byc lipa bo koles nic nie widzial i nie mogl zareagowac.

" Tu nie chodzi o to zeby byc wielkim, tu jeszcze trzeba cos umiec...... synku"
BJJ Lublin!!!!!!!!!!

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Szkoda hamburgera na dresa

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
faktycznie szkoda

<trenuj, a osiągniesz czego chciałeś>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1077
A ja odkąd pamiętam nie musiałem się bić.Nie wiem czemu ,ale nikt mnie nie zaczepia.

Prawda jest tym ,czego nie można zaprzeczyć.

Prawda jest tym ,czego nie można zaprzeczyć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
ja mialem kiedys za dzieciaka tak ze byle z kumplem w centrum -mielismy po 12 lat i nas napadli-2 gosci ,z mordy typowi zlodzieje ,widac ze z poprawczaka jakiegos albo cos -szok taki ze nie wiem co w dodatku jeden mial noz ,czy jakis srubokret ,nie dostalem lania bo sie odezwac balem do nich ,no i skonczylo sie na tym ze bez zegarka wrcilem do domu:(

a druga sytuacja to taka -2 lata temu gdzies ,stoje se w tramwaju na koncu ,ludzi troche bylo ,no i widze ze pierwszymi drzwiami wchodzi koles i podchodzi do goscia jakiegos i cos mu zaczyna mowic ,po czym odchodzi od niego podchodzi do drugiego cos mu zaczyna mowic i za chwile odchodzi,no to se mysle "nic tylko zagaduje kazdego ,zeby mu dac 50 groszy albo cos na browar" ,no i podchodzi do mnie-ja stoje bokiem do kierunku jazdu(tak jak zawsze sie stoi w tramwaju prawie) a gosc stanal kolo mnie i z tekstem "ej nie boj sie nie chce cie napasc ,masz 50 groszy?" ,a ja sie odwracam i do niego "wybijaj sie" - z powrotem odwrocilem leb przed siebie -spojrzalem na niego -morda typowego zlodzieja ,cale lapy w wieziennych tatuazach ,jeno maly troche byl ,a on do mnie wtedy z tekstem "co powiedziales ****a?" ja sie znowyu odwracam z zamiarem powiedzenia czegos w stylu "spie****" a nagle patrze a tu za nim nie wiadomo skad drugi typ-tez morda zlodzieja ,tatuaz na mordzie-taka kropke mial kolo oka czy cos -troche w szoku bylem bo mowie ze gosc drugi nie wiadomo skad sie wzial ,wczesniej go nie widzialem ,no to jak go zobaczylem to juz troche inaczej zaczalem gadac "dobra soryy ale o co ci chodzi?" a on cos "korwa nie jestem twoim kolega zebys sie tak do mnie odzywal" no i ogolnie powyzywal troche i wysiedli we dwoch na nastepnym przystanku-czyli mialem farta bo z mordy widac byly ze jakies dwa zlodzieje -nozowniki.



ooo uuu aaa yyy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
na tych z kropkami kolo oka trzeba uwazac. To jest pamiatka z wiezienia, i to jest taka jakby lezka kolo oka wydzierana. Symbolizuje to czlowieka ktory w pace byl ****em. A wiadomo jak po wyjsciu mogl sie odbic n nim ten fakt.




GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"
member - mafia.suple.hardcor.pl
Lame_Hunters.Sq
.:ZASMACHA:.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
c.w.e.l.e.m czy czym gary?

hrhr ihaaaaaa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walka prawdziwa a trening!

Następny temat

Celnosc i sila ciosu

WHEY premium