SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana środków

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3132
Ja bym dal 6tyg 40mg 6tyg 50mg ewentualnie pozniej 60mg jak dluzej mialaby leciec ta tura.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 188 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3046
No wjade pierw w sumie jak mowisz łodzianin 30 40 50 i najwyżej później 60 zeby caly czas progres czuć zastanawialem sie ogolnie tura czy może Antek ale chyba lepsza jakosc utrzymam po turze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Jak samopoczucie na NPP ? Jak prolaktyna ? Musiałeś zbijać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 188 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3046
O dziwo nie estro trzymam w normie i w sumie nie wywala mi prolki ostatnie badania robilem 4 tygi temu estro 60 ale tak trzymalem górna granica troche nad chodz teraz czuje sie senny bardziej ale nie wiem czy prolka poszła czy przez robotę bo zap*****lam od rana do wieczora w poniedziałek ide zrobic badania zobaczymy ari leci caly czas 0.5 tab tak co 3-4 dni
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Mi zawsze na Nandrolonie chce się spać. Dawno nie brałem , przymierzam się do NPP teraz i tego się włąśnie obawiam. Zamuła ciągła choć prolaktyna w normie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 188 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3046
No dlatego chce polecieć do czerwca i zmienić tura bedzie dobrym zamiennikiem mysle sila napewno fajnje pojdzie i z masterem powinno jeszcze bardziej zbic chodz mam spory bf wiec nie wiem z drugiej strony czy master cos da..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3792 Napisanych postów 18468 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205647
Master da rade, to zeby go brac tylko przy niskim bf to mit.
Do mastera dodac jeszcze tren i bedzie ogien
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 188 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3046
Hah no wlasnie zawsze sie wachalem bo kazdy mowil ze trzeba mieć niski bf bo inaczej nic nie zobaczysz szkoda siana. Spróbujemy zobaczymy co sie zbuduje tren tez mi chodzi po glowie :D ale jak w sumie pierwszy raz bd lecial master to poczekam na kolejny cykl wrzuce tren
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 188 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3046
Aleks
Master da rade, to zeby go brac tylko przy niskim bf to mit.
Do mastera dodac jeszcze tren i bedzie ogien
chyba ze jakas mala dawkę zaczac hah ale nie mam pojęcia jaka dawkę trenu wtedy, jakie badania sprawdzać na trenie? Fajnie jakbys rozpisał mniej więcej jak to wszystko połączyć sensownie bo jeśli chodzi o tren jestem zielony w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3792 Napisanych postów 18468 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205647
Zacznij od mastera i jesli po kilku tygodniach bedzie zastoj dodasz tren A np 50 mg co 2 dni.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OXA, OSTA, PROVIRON.

Następny temat

Przebarwienia

WHEY premium