SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zielona Herbata - Chyba warto przeczytać ;-)))

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
Widze ze nie jestem sam Nie pije jednak litra dziennie, nie jestem taki dobry , ale z pewnoscia moge polecic herbate firmy Biofix, Herbata lisciasta oryginalna, zadnego siana, wyglada raczej jak dobry sqn tylko, ze ciemniejsza :) w smaku musze przyznac ze jest niezla (w porownaniu do innych zielonych :).
Tak poza tym swoja przyode z herbata zielona zaczelem przy braniu tussi no wiecie, kiedys sie mialo tego tluszczyku w nadmiarze (zreszta nadal mam, tylko o jakies 40% mniej niz wczesnije , a o tym ze przeciwko nowotworom, no to jestem mile zaskoczony, slyszalem ze zdrowa, ale zeby az tyle plusow chyba zaczne pic jej wiecej

3-majcie się!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Deadmike pofatygowałem się i sprawdziłem to.Myśle że powinieneś sobie poczytać kilka informacji na temat zielonej herbaty, to co mówisz o tych dwóch minutach to bzdura. Są i zielony herabty które zaparza się po 8 minut. Zresztą nie ma to znaczenia. Jeśli chodzi o tą herbate o której ktoś wspomniał cytrynowa bądź z opuncji czyli z kaktusa jest bardzooo dobra, fajowo pachnie i w smaku też jest cudeńko )).



"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"

Moderator działu Szatnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jemu chodziło chyba o herbate o smaku opuncji figowej , a nie kaktusową . Jak dla mnie ta figowa jest paskudna (mimo że lubie figi) bleeee

A czas parzenia herbaty ma wpływ na smak .

DeadMike - mam taki sam kubek Na moim są jakieś kuropatwy czy kaczki .

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
mój jest niebieski i tez sa jakies ptaki - pawie czy cos takiego..

deadmike

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To pewnie ten sam jeśli na pokrywce ma kwiatki a na spodzie - od dołu jakiś chiński znaczek .

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli nie lubicie zielonej herbaty to są już w sprzeaży trzy rodzajezielonej herbaty, np. zielona herbata z owocami leśnymi itp. Jest to herbata w formie napoju w szklanych butelkach, chyba 1 litrowych, firmy Dr Witt. Na pewno niektórzy pili słynne multiwitaminy Dr Witt'a. Taka cherbatka to moze być niezła alternatywa dla tradycyjnych parząchów Na ra!!!

GRZEMAL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
Tajfun- to pewnie ten sam ;)))))

deadmike

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
aaaa i jeszcze jedno - to do tych którzy stosuja lub beda stosowac ECA - otóz stosowanie ECA generuje monstrualne dawki wolncyh rodników - co jest bardzo nie zdrowe(nie bede opisywal szczególów), natomiast zawarte w zielonej herbacie substancje(polifenole), niszcza i wymiataja wolne rodniki.

deadmike

Zmieniony przez - deadmike w dniu 2002-02-22 14:21:04

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
bral ktos ECA??? slyszalem opinie ze nie hamuje apetytu i kiepsko spala.co o tym sadzicie???

deadmike

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
No to powiem ci ze tak kiepsko to to nie spala tluszczu :) wiem bo bralem Xenadrine

3-majcie się!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak najtaniej jak najlepiej

Następny temat

Białko.

WHEY premium