SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgłoszenia do testu nowości od ALLNUTRITION

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1161 Napisanych postów 5358 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 207171
również chciałbym zgłosić swoją kandydaturę, bardzo chętnie przetestuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15266 Napisanych postów 125527 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1425478
Ale co, jak już nabór zakonczony, paczki już wysłane

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1161 Napisanych postów 5358 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 207171
sory, zamuliłem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10889 Napisanych postów 49854 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra wytestuje może cent w bicu wskloczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 7687 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 210494
Wszyscy otrzymali paczki ? U mnie nadal cisza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 18953 Napisanych postów 20290 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 991406
Pieczywko
Proteineo BREAD

Smak: 5/10
Skład: 6/10
Konsystencja: 8/10

Komentarz:
Chlebek chrupki jak chlebek chrupki. Szału nie robi. Nawet nie wiem czemu nazwany proteinowym. Zrobiłem kanapki z masłem/majonezem, żółtym serem, chorwacką kiełbasą i pomidorami. Mocno chrupki i w sumie smakowo taki jak reszta na rynku. Natomiast strasznie mnie po nim wydęło, zapewne spowodowane jest to składem - izolat grochu.

Stronger Athlete
www.strongerathlete.pl
FB: facebook.com/StrongerAthlete
IG: strongerathlete.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15266 Napisanych postów 125527 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1425478
Ann.. w piatek podam Ci numer nadania jak wróce do domu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 18953 Napisanych postów 20290 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 991406
Proteinowa pizza

Przygotowanie: 7/10
Smak: 7/10

Komentarz:
Samo przygotowanie zgodne z instrukcją. Ciasto po przygotowaniu było troszkę kleiste, dlatego dobrze, że producent zaleca rozwałkowanie przez papier pergaminowy. Sos poczatakowo smakował dość chemicznie, ale na pizzy smakował lepiej. Ciasto w smaku dupy nie urwało, ale za taką cenę było w porządku. Gdyby przytrzymać dłużej w pierniku byłoby bardziej chrupkie. Pokroiłem na 4 kawałki. Ciasto trzymało składniki gdy wziąłem za róg, także konsystencja była spoko, składniki ubogie, żeby przetestować smak samej pizzy, tj. ciast i sosu. Generalnie oceniam na OK.

Pozdro

2

Stronger Athlete
www.strongerathlete.pl
FB: facebook.com/StrongerAthlete
IG: strongerathlete.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
FighterX nie tutaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9148 Napisanych postów 153082 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1202662
nie tutaj, ale pizza ladna%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja
Kontakt: FB https://www.facebook.com/TrenerMaciolek/
IG https://www.instagram.com/tomq.bb
e-mail: tomq-mag@o2.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test nowości od ALLNUTRITION

injelly