SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw z Universal Nutrition - Animal

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 840
Bardzo dziękuje za szybką odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie czy Staka w dni nietreningowe mogę przyjmować zaraz przed posiłkiem lub do popołudniowego posiłku i czy nie osłabi to jego działania. W pracy niestety nie mam zbytnio jak inaczej tego przyjmować. Oraz chciałbym zapytać jeśli to możliwe jaką proponujecie dietę do tego zestawu i celów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4539 Napisanych postów 35810 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263195
Od diety to wypadało by zacząć, a nie od supli za gruby hajs

Jeśli zależy Ci na redukcji to poprostu rozpisz zbilansowaną diete z ujemnym bilansem KCAL

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 840
Tak jak już pisałem wcześniej stosowałem bardzo proste odżywianie oparte na właśnie takich rzeczach jak ryże, kasze, kurczak, ryby, warzywa, owoce itp. Jednak nigdy nie liczyłem KCAL czy jadłem o konkretnych godzinach, problemem jest też to że w dni pracujące mogę jeść w godzinach po 5, około 10 i 14 a następnie jeśli mam dzień treningowy to 21 jeśli nie to 19. Dodam że nigdy jakoś nie specjalnie jadłem o 5 gdyż po prostu nie mam apetytu w tych godzinach. Z tego co zawsze czytałem to każda prosta dieta opiera się na jedzeniu często (regularnie) i w niedużych ilościach. U mnie dla przykładu w dzień w który pracuje między posiłkiem a treningiem jest 5 godzin i 7 godzin między oboma posiłkami. Dlatego nigdy jakoś nie przestrzegałem surowo diety a po prostu starałem się uważać na to co jem (oczywiście z nie najlepszym skutkiem skoro chce robić redukcje)....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super Mass Gainer 2700g

Następny temat

Szybki wzrost masy mięśniowej ! Szukam Gainera

WHEY premium