SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw na cykl masowy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38
Witam ,
Chcialbym sie poradzic osob ktore juz maja jakies wieksze pojecie na temat suplementow przedtreningowych.
Mianowicie chodzi mi o zestawienie takich suplementow :
Olimp kreatyna xplode,
Activlab beta alanina,
Olimp AAKG,
Dawkowanie ;
kreatyne cos kolo 7g( bo tyle wynosi dokladnie 5g kreatyny)rano na czczo i po treningu , w dnt raz 7g.
beta alanine 4 capsy (4g) pol godziny przed treningiem , w dnt o tej samej porze
AAKG w zaleznosci jaka bede mial pompe (zaczne od 3 caps ale chyba bede musial zwiekszac)
Cale zestawienie bede chcial zapodac na cykl na mase okolo 8 tyg.
podam teraz info o sobie :
wiek 29
waga 105 kg
wzrost 185cm
staz 7 lat niekiedy z duzymi przerwami obecnie trenuje okolo 2 lat bez przerwy.
dieta b.dobra 6 posilkow dziennie glownie wszystko z poslikow pelnowartosciowych tj: 1 kg piersi z indyka lub kurczaka dziennie dziele na 4 porcje czasami jest ich 3 wtedy dorzucam ryby przed snem zawsze twarog weglowodany z owsianki ryz brazowy makaron brazowy czasami chleb zytni pelnozisarnisty i tluszcze glownie z oliwy i orzechow jaj to chyba tyle.
dodatkowo uzywam jeszcze bcaa xtra witaminki chyba tyle .
Przepraszam za zbyt chaotyczne sformulowanie ale chodzi mi o to czy takie zestawienie moze okazac sie lepsze od typowych przedtreningowek(No xplode ,horse power, DY nos pomp ,cell pomp , napalm , sav, peak plutonium i wiele innych w ktorych jest znacznie wiecej skaldnikow i nie zawsze wiemy co dokladnie) ktorych jest mnostwo na rynku i zawwieraja podobne skladniki do siebie glownie takie jakie podalem powyzej.
Dziekuje z gory za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402511
zestawienie ok,
"czy takie zestawienie moze okazac sie lepsze od typowych przedtreningowekpod" -- pod jakim wzgledem lepsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38
hmm wieksza sila masa pompa??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
mozesz tak zrobic, ewentualnie dodac kofeine/kawę na pobudzenie. Staki generalnie zawierają jeszcze kilka innych ciekawych skladnikow, czesto synergizujących. a czy masa/pompa/sila- wiekszosc i tak zalezy od diety i treningu. przedtreningowka to tylko dodatek

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1504
A nie lepiej kupić jeden dobry suplement przedtreningowy? typu no jak na początek CELLPUMP , BSN NO XPLODE , SHOTGUN , NAPALM ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38
Moze i by bylo , moze i nie, wczesnije jedynie bralem tylko animal pump z takich przedtreningowek i slabo na mnie dzialalo nawet jesli wzialem potrojna dawke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2626
kup sobie z 3-4 buteleczki napalmu w sklepie SFD (5zł jedna) i wypróbuj jak na Tobie działa. Ja Napalm polecam z całego serca ;D

Jeżeli Ci pomogłem, odwdzięcz się sogiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38
Przepraszam przypadkowo mi sie wyslalo a nie skonczylem . Wracajac przeczytalem juz wiele artykulow z tego forum i nie tylko na temat przedtreningowek i wiele osob pisze ze na jedego dzialalo to a to nie na innego znow to a tamto nie , wiele osob musialo brac dawki wieksze niz zalecane i wlasnie tutaj o to mi chodzi chcac zwiekszyc pompe czy tez sile biore wieksza ilosc co podwaja lub potraja mi wszystkie skladniki lacznie z kreatyna ktorej wiem ze wystarczy 10g w dt wiec bede mial juz jej wiecej a tu dysponujac tylko takimi jakie podalem wczesniej moge sobie zwiekszac betaalanine i AAkg bez zwiekszania kreatyny, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2626
ale co Ci szkodzi wypróbować Napalm, serio, mnie pobudza strasznie. Całe ciało mnie po nim mrowi ;)

Jeżeli Ci pomogłem, odwdzięcz się sogiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402511
ja bym został przy własnym mixie, tak jak piszesz masz tu mozliwosc regulacji dawki pod własne potrzeby,
do tego jak kolezanka w/w kofeina i masz fajny mix przedtreningowy...

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-03-26 16:53:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38
Dokladnie o to mi chodzi o regulowanie skladnikow , zawsze mozna cos dodac a wydaje mi sie ze najwazniejsze skladniki to te ktore wymienilem, sa prawie we wszystkich patrzac na sklad tylko w roznych ilosciach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shotgun + NO Booster?

Następny temat

Pytania o kreatyne i inne

WHEY premium