SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw do redukcji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2272
Witam prosze o pomoc w doborze supli na drugi etap redukcji. Poki co zjechalem z 82 kg do 72 kg, ale dalej pozostal tluszcz w dolnej partii brzucha. Bralem tylko i wylacznie witaminy i bialko jako uzupelnienie diety. Wzrost: 178 cm Wiek: 29

1) SPALACZ. Chcialem kupic MAN Scorch 168 kapsulek w cenie 129 zl. Specjalista SFD zaproponowal mi tutaj Mex nutrition Thermo Shred 180 kapsulek w cenie 69 zl. Nie slyszalem nigdy o nim. Co bedzie tutaj lepszym wyborem, ewentualnie jeszcze jakis inny spalacz?

2) BIAŁKO. Posiadam jeszcze koncowke odzywki bialkowej SFD Wpc protein plus. Chcialbym zamowic kolejne paczki i zastanawiam sie czy brac rowniez SFD Wpc protein plus czy warto jednak doplacic do odzywki typu peak delicious, scitec nutrition 100% whey lub olimp whey protein complex? Roznica w cenie jest spora, pytanie czy warto?

3) WITAMINY. Posiadam obecnie koncowke witamin olimp multiple-sport? Czy zamowic kolejne z olimpu, czy moze Trec MultiPack, zaproponowane przez specjaliste SFD?

4) Planowalem zamowic kilka paczek Olimp Zielona Herbata Ekstrakt 60 kapsulek w cenie 17 zl. Specjalista SFD zaproponowal mi - CLA z zieloną herbatą + L-karnityna - 60 kaps w cenie 31 zl. Co jest lepszym wyborem?

Bardzo prosze o pomoc, pozdrawiam serdecznie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336127
owszem, scorch klasyka i działa znakomicie oraz jest bezpieczny ale przez pierwsze dni odbija się choinkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Tym specem SFD to się niesugeruj, zadnych zabawek jak CLA czy Zielona Herbata nie kupój bo to strata kasy jak już to Hydroxycut Muscletecha ,thermo Speed olimp lub Clenburexin2 lub Thermo Fat Burner Treca,witaminy mogą być te co masz czyli multiplesport Olimpa

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2012-09-18 12:01:43

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2272
gigantmasx co lepiej brac Clenburexin2 czy MAN Scorch? Bo Thermo Speed i Thermo Fat burner slyszalem ze sa dosc slabe i moga sobie nie poradzic z drugim etapem redukcji gdzie glownie zostal juz tylko tluszcz w dolnej czesci brzucha.

No i co z bialkiem? SFD Wpc protein plus ktore aktualnie uzywam, czy zamawiac jakies drozsze?

Zmieniony przez - kraksiu w dniu 2012-09-18 12:08:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
scorch z opinii znajomych lepszy, sam nie testowałem, ale jakbym miał wybierać z tych 2 co podałeś brałbym scorcha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
możesz zrobić j.w Aras napisał , ja Scrocha nigdy niepróbowałem to nie mam opini na jego temat.

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2272
Ok, dzieki za pomoc. A co z bialkiem? Kupowac dalej SFD Wpc protein plus ktore aktualnie uzywam, czy zamawiac jakies drozsze typu scitec, olimp, peak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
To już twoj wybór, zawsze patz na profil aminokwasowy białka które kupujesz

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2272
gigantmasx mozesz w takim razie jakies polecic? to ktore sam stosujesz badz wiesz ze jest dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 322 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1655
Man Scorch - każdy Ci go poleci :D. Zielona Herbata jest ok. Ale dziwne :/ 178 cm i 72 KG i nadal :/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1613
Scorch jest OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Jesli chodzi o mnie to ja byłem zadowolony z Hydroxycut Muscletecha i clenburexin2 Treca i Thermo Fat Burner

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L-Arginine, a późniejsza sprawność seksualna

Następny temat

Zestawik

WHEY premium