SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecie brzucha

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi mozesz przeslac reszte zdjec na maila([email protected])bylabym wdziecznabo ja tez teraz wlasnie cwicze brzuch i mam problem bo gorna czesc brzucha jest bardziej rozbudowana niz dolna...nie kumam .Jak zrobic zeby kratka byla na calosci??
ps:dopiero w lipcu dostane cyfrowke to tez poprobie zdjecia mojego brzucha..i juz w lipcu powinien byc juz dobrze wyrzezbiony(moj brzuch ofcourse)pozdrawiam Marta

ballet rules;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
juz Ci mowie jak to zrobic :
zrzuc rezte tluszczyku zalegajacego na brzuchu to raz
genetyka (niestety) to dwa
praktycznie nie ma innej mozliwosci to trzy

tequilla.mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kanarku ale ja nie mam tluszczyku!Serjalnie!mam zajbiesta przemiane materii i akurat odchudzanie nic mi nie da...bo jest poprostu nie potrzebne!Chodzi o to ze u mnie gorna partja brzucha jest umiesniona a dolna plaska....co wtedy??

ballet rules;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
jak bardzo dolna

tequilla.mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na wysokosci pepka i troche nizej

ballet rules;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
sa rozne budowy brzucha - jednym miesnie proste koncza sie na poziomie pepka wlasnie a nizej jest miesnie btrzucha ktory ksztaltem jest wlasnie plaski - to raz
kiedy nalezysz nie do tej grupy - mozemy stwierdzic ze albo misnie brzucha sa zbyt male aby byly widozne bez "zgiecia" ciala albo mam racje co do tluszczyku albo i to i to - pamietajac ze to ze claa jestes raczej nieotluszczona nie oznacza ze dolna czesc brzucha tez jest taka (tutaj wlasnie widzisz te genetyke o ktorej mowilem wyzej) - to dwa
a trzy - bez zdjecia ani rusz - nie da sie powiedziec - inaczej powiem - da sie ale trudno dosyc


tequilla.mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mysle ze to co powiedziales chyba po 2-ze mam jeszcze za male miesnie by byly widoczne na calosci..a ze zdjeciem lipa bo bede miec cyfrowke dopiero w lipcu:(

ballet rules;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
wiec cwicz
cwicz
jedz
baw sie
pij
zachowaj w tym wszystkim umiar
milego zycia !


tequilla.mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok ..dzieki za dobre rady...a cwiczyc bede na pewno bo jestem w szkole baletowej...i mam jutro np.zajecia(20 h tanca tygodniowo)...

ballet rules;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
pamietaj takze ze cwiczyc miesnie brzucha aby urosly to tez sztuka
dobranoc

tequilla.mafia.suple.hardcor.pl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie moje zdięcie!!!

Następny temat

kto przerobi mi fotki?

WHEY premium