SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjęcia 16 lat

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
łapki fajnie wyrzeźbione, ogólnie jak na ten wiek to bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
A mi sie nie podoba. Ale biorac pod uwage, ze kazdy ma inne priorytety, to ok.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2935
kox
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2931
ale mi sie podoba :D:D:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 780 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11142
Jest dobrze.
SoG

"Ten, kto nie jest wystarczająco odważny by podjąć ryzyko, niczego w życiu nie osiągnie" - Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
Brawo dobrez jest wrecz za***iscie ;) Moj wiek :D ladnie ladnie naprawde ;) Podaj moze wymiary jakies . SOG!! pozdro ./

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19600
Stary jestem w Twoim wieku i Twoj wyglad szczerze moze wprawic czlowieka w kompleksy^^ Wygladam od Ciebie znacznie gorzej i do mniej wiecej takiej sylwetki wlasnie daze. Osobiscie nie interesuje mnie kulturystyka, zalezy mi na ladnej, zgrabnej, wyrzezbionej sylwetce a nie na ogromnych miesniach rodem z zawodow strong man-ow. Masz za**bista klatke i ladny brzuszek. Jakbym doszedl do takiego stanu wiele bym nie masowal zeby nie zatluscic. Plazowa sylwetka rlz;)

JESTEM LAIKIEM LECZ TO MOJE SKROMNE ZDANIE!:D

Oczywiscie SOG powedrowal:)

Zmieniony przez - Nalas w dniu 2009-08-24 15:12:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 533
Uuuuulllaaa jest na co popatrzeć :P
sog oczywiście leci.... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1039 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15123
Calkiem sympatyczna sylwetka
Powodzenia w nabieraniu masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1631
stary masz zadatki na kulturyste-dora separacja mięsni-nei ładuj sie specjalnei na mase-pracuj nad barkami i szerokością pleców-mase stopniowo zwiększaj ale nie zryp sprawy bo jestes młody i jak zaczniesz sie ulewaćto będzie średnio-z wiekiem separacja już tak łatwo nei przyjdzie-daje sog

ćwicz ile lubisz-nie niszcz swojego zapału koksami-koks w sporcie to tak jak wibrator w łóżku

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2.5 roku stazu

Następny temat

Przemek nowe 26/27

WHEY premium