SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbijanie estro, sprawdzenie stężenia towaru, badania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Pisałem libido jest rewelka. Nie wiem czy w życiu takie miałem biorę teraz johe, która też trochę trzyma wodę. Zobaczę po odstawieniu jak będzie z tą wodą. Czyli nie ma reguły że estro poza norme trzyma wodę? Co do węgli to jem teraz ok 200 dziennie przy wadze 86 kg. Chyba dużo nizej już ich nie będę obcinać. Ale to będzie zależało czy waga będzie spadać
Badanie było robione 3 dni po strzale, czyli jak bym zrobił na drugi dzień mogło by być więcej. W takim razię chyba zostanę na tym co mam bo mogę trafić gorzej.


Zmieniony przez - patryk173 w dniu 2016-06-07 11:01:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Każdy ma inaczej z E2. Jeden musi mieć w widłach inny grubo ponad normę i nic się nie dzieje złego. Musisz sam obserwować co się dzieje. Ja bym utrzymał takie dawkowanie IA skoro jest ok. Wegle - taka sama sytuacja. Ilość to sprawa indywidualna. Kwestia obserwacji.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
A jak jest z podawaniem HCG? Gdzieś za dwa tyg bd musiał zpaodach 5000 jednostek. Nie wyebie mi to znacznie estro? Nie zwiekszac IA podczas podwawania HCG?
Zaczałem cykl 9 maja, 20 czerwiec będzie to odpowiedni czas na podanie HCG? 5000 jednostek na 4 strzały e3d będzie git?


Zmieniony przez - patryk173 w dniu 2016-06-07 12:06:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Jak pierwszy raz podajesz hcg w życiu to nie zwiększaj IA - zobaczysz co się będzie działo. Generalnie IA to też nie cukierki Z HCG też jest róznie. Ja podaję 5000 co 6-7 tygodni. Są tu osoby, które znają się na rzeczy i np. niektórzy biją co 5 tygodni. Jak czujesz, że coś się dzieję z jajkami to bij. Jak nie to spokojnie imo wystarczy co 7-8 tygodni. Rozbij to hcg na 3 strzały e3d.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Z jajkami wszystko bardzo wporzadku, lepiej niż kiedy kolwiek w takim razie wstrzymam się z tym jeszcze z tydzień dłużej. dzięki za pomoc.
A tak jak już mam temat to zapytam o jeszcze jedną rzecz
Zamierzam od lipca wrzucić turkę. Planuję zaczac od dawek 40mg ed. Bd wystarczające?
Na osłonki planuję tabs lecytyny sojowej do tabsa turka + kreon travix + ew jakiś probiotyk. Mam jeszcze heparegen ale to chyba zostawię sobie po cyklu. Dobrze planuje czy za dużo tych osłonek i lecytyna styka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Mi się wydaje że wynik testa ok bo przecież nie bijesz go w jakiś duzych ilosciach...po za tym badanie najlepiej zrobić 24h po strzale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
WItam ponownie mam pytanko. W tym tyg planowałem przybić hcg ( 10 tydzien cyklu, wiem trochę późno ale jajka w porzadku były i tak jakoś mi się przedłużyło). Ale w piątek też wybierałem się na badania test(bije drugi lab i chciałem sprawdzić), estro, prolka, prog ,wątroba, morfologia. I nie wiem czy hcg będzie mieć wpływ na te wyniki? Czy lepiej sie wstrzymać z hcg do nast tyg i zbadać się ponownie by sprawdzić czy hcg wybija mi estro?
Od jakichś 3 tyg zwiększyłem testa na 500ew dodałem turę 60 mg ed no i zmniejszyłem exe na 1/2 tab do strzała testa(pon i czw). No i od tygodnia jestem na masie i zastanawiam się nad odstawieniem exe całkowicie. Tura będzie trochę powstrzymywać aroamtyzację czy raczej nie ma na to wpływu większego?
A swoją drogą tura bardzo fajny środek


Zmieniony przez - patryk173 w dniu 2016-07-18 17:00:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
hcg podbije na pewno testa i e2, za e2 może pojsc prl. wiec zbadaj sie a potem przybij hcg
exe mozesz odstawic, ale ryzyko gino zawsze bedzie jakies i innych sajdow, wiec ja bym dalej jadl to exe skoro dawke juz masz dobrana.
tura nie jest IA wiec nie wplynie na aromatyzacje a sama aromatyzuje malo

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Na redukcji miałem estro w normie i teraz na masie chyba powinienem pójść z estro w górę aby wykorzystać anabolizm środków Chybs że się mylę?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysokie Estro

Następny temat

przyblokowal anavar - potrzebne PCT

WHEY premium