SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbijać estradiol czy zostawić jak jest? W trakcie podawania hcg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 620
Powiem Ci szczerze że myślałem właśnie nad tym żeby anastrozol olać narazie bo nie był jakoś mega zawyzony, a że hcg podwyższa to myślałem że po odstawieniu się unirmuje, no ale zrobiłem jak zrobiłem. Nie wiedziałem też jak zadziała anastrozol i czy w ogóle będzie dobry bo mało info o tym labie było, tak jak i o hcg Magnus Pharmaceutical magnyl 5000, jednak zadziałał i to 1 tableta :P. Przy ije jeszcze 5000IU HCG i powtórzę badania. Dzięki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 258 Wiek 3 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3143
Nie ma wchodzenia na clom z hormonami wywalonymi. Może nie zaskoczyć pct a Ty mu mówisz, ze potem sam spadnie. Wbij 5000 iu i powtórz badania.
U mnie było poniżej 12 ( tez poniżej wykrywalności) i po 5000 iu miałem już w Twojej skali 14. Wtedy zacząłem clomid. Badania miesiąc po pct pokazały, ze wyniki lepsze niż przed bomba.


Zmieniony przez - Ornitolog1916 w dniu 2020-07-03 23:47:47
1

Alleluja i do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 620
Tak zrobię, dzisiaj wbilem ostatnie 1000IU hcg, jutro odbiorę 5000IU, rzoloze to sobie e3d i po tym zrobię badanie, mam nadzieję że będzie już ok. Dzięki i pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 258 Wiek 3 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3143
Podziel teraz nie 5x1000 tylko 3x1666
1

Alleluja i do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Bardzo dobrze ze zaczynasz odblok z tak niskim estrogenem. Szybciej przysadka ruszy. Sprzężenie zwrotne ujemne układu HPTA. Poczytaj sobie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 620
Dzięki pany za odpowiedzi. Podzieliłem 5000IU na 3 short, wczoraj poszedł pierwszy. Dam tak co 3 dni i powtórzę badania, choć mogę mieć z tym problem z racji roboty :/ w ostateczności zrobię badania w sobotę(bo w tyg może być z tym problem) po 2 shocie hcg sprawdzić czy cokolwiek estro podbiło. Jeśli wszystko będzie ok to po 3 dniach ôd ostatniego hcg wchodze na clom myślę 50 mg Ed będzie ok jak wy uważacie? Na jesieni szykuje kolejny cykl także mam nadzieje ze i wtedy znajdą się osoby które z chęcią go ocenia, pomogą, podpowiedzą. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205580
Na jesien planujesz juz kolejny cykl to po co ten odblok... no chyba ze masz na mysli jesien 2021.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 620
Myślę nad czymś pod koniec roku lub na wiosnę, wiem że lepiej byłoby lecieć dalej, ogólnie miałem nie kończyć tego cyklu i dołożyć pewne środki ale krótko po tym jak rozpocząłem wyszła ta pandemia. Pozamykane siłownie, w domu sprzęt podstawowy, brak możliwości zrobienia badań, dużo wolnego w pracy co przełożyło się na finanse itd. No i do tej pory zarabiam kiepsko bo firmy korzystają z 'tarczy' więc ten odblok wyszedł z przymusu bo finanse potrzebne są na inne rzeczy w tym momencie. Sytuacja się zmieniła lekko i chciałem lecieć dalej ale to się wszystko tak złożyło lipnie ze juz testa odstawiłem, zacząłem hcg i nie chciałem już kombinować, więc padło na odblok. Wszystko na spokojnie.


Zmieniony przez - DJThomas w dniu 2020-07-08 10:52:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
To zrób mostek.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205580
j/w na HCG
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o opinie na temat cyklu i kilka pytań.

Następny temat

PCT po 9 Latach

WHEY premium