SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawyżony testosteron

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6849
witam,
mam nieco ponad 18 lat, poszedłem na badanie wolnego testosteronu częściowo z powodu wahania popędu seksualnego (raz się chce, a raz nie ;/ ). Oto co dostałem: Jedn. pg/ml MIN: 4,50 MAX: 42,00 wynik: 115,18 flaga: H.
Czy to normalne w moim wieku? Wiadomo, że aktywność fizyczna zwiększa poziom teścia, no ale bez przesady... Jestem endomorfikiem, mam trochę za duży BF% i nie mogę się z tym uporać, mam gino albo lipomastię (nie wiem bo nie mogę zrzucić fatu...) a z wielkością mięśni szału nie ma (jakby była zła micha to chociaż by szło w górę albo w dół). Patrząc na to wszystko wydaje się, że wynik badania chyba raczej powinien być poniżej normy... Czytałem też, że od nadmiaru teścia (np. przy dopingu) mogą wyskoczyć pryszcze na plecach. Otóż ja mam uwaloną całą górną połowę pleców, tył szyi i ramion i trochę na twarzy...

Kurczak ryż i kreatyna zrobią z ciebie sk***ysyna.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Diagnozuj u lekarza jeśli czujesz, że jest potrzeba.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6849
a ten poziom teścia nie jest dziwny? Normalnie to chyba powinienem się cieszyć, że "przyduży", ale...

Kurczak ryż i kreatyna zrobią z ciebie sk***ysyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Teoretycznie i praktycznie to dobrze i źle. Dla osoby aktywnej fizycznie podwyższony test jest jak najbardziej OK. Jednak można się pokusić o sprawdzenie dlaczego tak się dzieje. Konsultacja med + dodatkowe bad lab

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6849
Czyli do endokrynologa i on zleci badania? Pewnie kolejki niczego sobie...

Kurczak ryż i kreatyna zrobią z ciebie sk***ysyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zacznij od rodzinnego, naświetl sprawę niech kieruje.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowe ząbki, jak?

Następny temat

Ból w pachwinie i biodrze.

WHEY premium