SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NISKI WOLNY TESTOSTERON U 19-LATKA,ZAWYŻONY KORTYZOL, LEKCEWAŻENIE PRZEZ LEKARZY

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 3163

Formularz - Proszę o pomoc

19

Waga

75

Wzrost

180

Obwód ramienia

35

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

4 lata

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

40-40-20

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

brak

Stan zdrowia

2 razy basen, 2 razy silownia, 2 razy rower,1 basen

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 106
Witajcie forumowicze,mam 19 lat, trenuje od kilku lat triatlon, doppingu jeszcze nie bylo, suple:monohydrant, beta alanina,animal flex, pisze do was z nastepujacymi problemami, najwazniejszym jest chyba lekcewazenie przez endokrynologow(bylem u 3), wiec problemy wagowe, duze skoki, sklonnosci do tycia, otylosc brzuszna, boczki, mimo treningow i diety(wieloletnich ciezkich treningow), postanowilem zrobic hormony i wyszedl : * TESTOSTERON WOLNY 300( po wakacjach, solarium miesiac, 3 miesiace ZMA , zdrowa dieta) i tu sie zaczyna bo przeciez jest w normie norma 280-800, endkrynolodzy nie ma problemu, tylko ze ja mam 19 lat, inne wyniki : * KORTYZOL 22(za wysoki)podobno bylem przestraszony..... i z suorowicy : testosteron 6 (norma), prolaktyna 6 (norma) , i ESTRADIOL 10 (za niski),co myslicie zebym robil,zawsze odstawalem od kolegow z ktorymi cwiczylem, teraz to oni sa dobre byki, ja zostalem tzw skiny fat, boczki i malo miesnia,jedna osoba powiedziala mi zebym bral DEHEA zeby estrogen podbic i jednoczesnie testo, inni prosto z mostu powiedzieli mi ze mam cos z jadrami i w tym kraju nie dostane w tak mlodym wieku trt i powinienem po prostu bic scypionat co tydzien do konca zycia, gdzies czytalem zeby wziac cos zebyruszyc jadra, hcg czy nolvadex, inni radza poki jestem mlody bostery tescia : t-100 lub volcano, pomozecie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 106
* 1 bieganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47794 Napisanych postów 295286 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1442802
pasowało by dorobić kilka badań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
jeszcze mialem tarczyce to jest okej, FSH 3, i LH 2,75, nie umiem sie do nich odniesc :/ mialem tomografie glowy przysadka nie ma guza, no i usg brzucha i jader to tam nowotoru nie ma, ale chyba atrofie mi za pare lat stwierdza jak bedzie za pozno...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47794 Napisanych postów 295286 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1442802
endo zawsze w pl takim wieku i z takimi wynikami ci powie ze jest ok i abyś czekał
jak masz te wyniki wrzuć je wszystkie z widełkami będzie to bardziej czytelne
i postaramy ci się coś zasugerować
fsh i lh też mega nisko
wrzuć też tarczycowe pewnie tylko tsh kazał zrobić??

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2016-01-07 21:45:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
okej wrzucam zaraz, nie wrzucalem bo i tak sa niadekwatne do wieku bo sa uogolnione dla wszystkch mezczyzn, jeszcze nie dodalem ze libido strasznie od 18 roku zycia, bylem u urologa, ale ten powiedzial ze jestem za mlody zeby to stwierdzic... a mozesz powiedziec mi cos o LH I FSH czym sa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
cos jeszcze sie tabelka popieprzyla ale chyba nie jest w tym wypatku tak istotna

Zmieniony przez - jedenasty11 w dniu 2016-01-07 23:08:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 10261 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 84499
Możesz podać dokładne wyniki badań hormonalnych ? Trochę za bardzo ,chaotycznie , napisałeś aby wyciągnąć wnioski , cytuje testosteron 6 (norma), prolaktyna 6 (norma) - jak to zinterpretować masz testa i prolkę 6 razy ponad , normę ? Tak ,wynika z twojego postu

Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-01-07 23:17:43

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wnc1964
Możesz podać dokładne wyniki badań hormonalnych ? Trochę za bardzo ,chaotycznie , napisałeś aby wyciągnąć wnioski , cytuje testosteron 6 (norma), prolaktyna 6 (norma) - jak to zinterpretować masz testa i prolkę 6 razy ponad , normę ? Tak ,wynika z twojego postu

Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-01-07 23:17:43

juz wstawilem, 6 jako wartosc , i ze jest w normie , ogolnie podalem wszystkie standardowe, ale zaznaczylem te ktore sa nieprawidlowo i w ktorych szukam przyczyny swoich problemow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

efedryna czy wystarczy?

Następny temat

DAA + Nolva?

Nutlove-choco