SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowe ząbki, jak?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5
Witam wszystkich, przeszukałem całe forum i większość możliwych stron internetowych ale nic konkretnego nie znalazłem w związku z interesującym mnie tematem, sprawa wyglada następująco iż nie posiadam od urodzenia "dwójeczek" a odrazu zaraz za jedynkami posiadam "kiełki" przez co mam niezbyt urodziwy uśmiech :) do tej pory wcale mi to nie przeszkadzało ale jeden ząb z górnej szczęki krzywo wrasta mi "za" ząb z dolnej zamiast przednim przez co mnie to zaczyna boleć bo jeden napiera na drugi coraz bardziej, myślałem nad zrobieniem sobie całej góry od tych 1 ząbków aż po 3,4-ki nie wiem czy dobrze okrelam ich kolejność wkażdym razie chciałbym sobie zrobic w sumie 6 zabków górnej szczęki i teraz włanie moje pytanie co polecacie zrobić młodej osobie w wieku 26 lat żeby to łądnie wyglądało i mi nie wypadły przy rutynowych życiowych czynnościach, moge na to przeznaczyc kwote około 6 tyś
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Na Twoim miejscu poradziłbym się dentysty w dobrej klinice, on oceni co trzeba zrobić i jak.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5
tego sie obawiam żeby sie nie okazało że on wymyśli patent żeby zrobic byle jak i już, najprosciej by było się doradzić kilku różnych dentystów z różnych okolic ale chwilowo czasu na takie wycieczki nie mam ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Raczej w dobrej klinice nie powinni cyków odwalićbo jak wiadomo to chirurg dentysta musi robić, zwykły moze rady nie dać lub nie mieć warunków.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5375 Napisanych postów 15381 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388044
idz do jakiejs lepszej kliniki i a nie dentysty co w bloku wynajmuje male pomieszczenie, chcesz wyrwac zeby i wstawic implanty?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 345 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11697
mam to samo, ale w wieku 13? moze 14 lat dentyska zalozyla mi aparat na zeby, wtedy to kosztowalo z 1200zl + co miesieczna wizyta u ortodaty, skonczylo sie na tym ze z lewej strony mam sciagniete zeby, a po prawej mam sztucznego zabka :) teraz wygladam jak czlowiek:) jak ja sie ciesze ze to juz tak dawno za mna jest:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
Tak jak wyżej napisali. Poszukaj DOBREJ kliniki .. kwota nie jest mała , którą chcesz przeznaczyć więc nie musisz iść do jakiegoś partacza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8
Zęby to warzna rzecz, warto zainteresować się lepszym dentystom niż panem co wyrywa zęby na zapałki i zalewa dziurę wódką, uhh aż mnie dreszcze przeszły. A co do protez, to korona porcelanowa jest spoko, sam mam kilka bo nie mogłem patrzeć na ubytki! nie widać różnicy, pozdrwiam i do boju!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
Tak jak wyżej oraz pewnie aparat ortodontyczny będzie potrzebny, żeby ścisnąć jedną stronę.

Zmieniony przez - Yates w dniu 2013-01-08 20:13:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 499
konsultacja u ortodaty i dentysty/protetyka, ja u siebie mialem podobnie, pierw nosilem aparat , pozniej korony porcelanowe i wyglada wszystko teraz fajnie i naturalnie

GTL ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból 7-8 kręgu odcinka piersiowego kręgosłupa

Następny temat

Zawyżony testosteron

WHEY premium