SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaufaj Różowej Sile - Doping spam Post

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186358

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 9041 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98000
Ciekawe że Gregor wrzuca zdjęcie tylko z drugim synem. Chyba Hadesa wydziedziczył.

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
fizyka skończona
no ładnieście stron naje.bali

macie na pocieszenie:

W Harlemie pięciu Murzynów napadło i zaczęło napier.dalać niemieckiego turystę. Niemiec zaczął krzyczeć:
- Nein, nein!
Przybiegło jeszcze czterech...

Murzyn siedzi u fryzjera i czyta gazetę. W pewnym momencie mówi podniecony do siedzącego obok, też Murzyna:
- Man, ale okazja! - i czyta: "Przyjemna rozrywka dla białych i czarnych. Biały za $500 z gumą, czarny za $100 bez gumy".
- Naprawdę? - pyta sąsiad. - A piszą co to za rozrywka?
Ten wzrusza ramionami.
- Hmm, jakiś.... bungee jumping

i jeszcze to:

Idzie facet i znajduje lampę Dżina. Pociera ją i wychodzi dżin i mówi:
- Spełnię twoje 3 życzenia, ale twoja żona dostanie to samo x2.
No to facet chce nowy dom. Dostaje, a żona dostaje 2 nowe domy. Chce nowy samochód. Dostał, a żona dostała 2.
No to 3 życzenie faceta:
- Pobij mnie tak, żebym był półmartwy.

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
sadam 2 pierwsze byly BAN

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
bo to dla tych co ich nie było

masz specjalnie dla ciebie,
z życia wzięte

Trzech kolesi dzieli sie wrażeniami z ostatniej popijawy:
- Jezu, tak sie narżnąłem - mówi pierwszy - ze jak otworzyłem rano oczy, to patrze - dom mój. Spoglądam niżej - garaż mój, tylko samochód w garażu inny. Okazało się, że cudzym przyjechałem.
- To nic - mówi drugi - Budzę sie rano, otwieram oczy, patrze - zona.
OK, myślę, odwracam sie na drugi bok, a tu jakaś laska. Tak sie dzień wcześniej nawaliłem, że dupę z baru do własnego, małżeńskiego łoża zaciągnąłem.
- A ja - smętnie mówi trzeci - otwieram oczy, patrze leże na trawniku, bez majtek, **** mi stoi jak maczuga, a na nim siedzi ogromna czarna wrona i dziobie mnie w jajca. A ja miałem tak sucho w ryju, ze nawet "sioo, ty k*rwo" nie mogłem powiedzieć...

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
za to ten to kwas

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Do pewnego mężczyzny przyjeżdża lekarz i mówi, że maksymalnie jedna godzina i po chłopie. Żona załamana, maż już leży w łóżku i nagle poczuł zapach ulubionych ciastek pieczonych przez jego żonę. Pomyśłał że zje jednego i może umrzeć. Zwlókł się z łóżka, doczołgał do kuchni, wspiął się na szafke chwyta ciastko i w tym momencie żona uderza go w ręke i krzyczy:
- ZOSTAW KVRWA TO NA STYPE!!!

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
wasal dla mnie stare

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
heheheh

jedza 2 swinie przy korycie i nagle jedna zaczyna żygac do zarcia, druga zobaczyla to i krzyczy - nie dolewaj bo nie zjemy !!

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
A co to kurfa dzial humor, wy******loc na insomnie

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
********LAM SPAC dobranoc chopy

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODBLOK PROSZE O RADY!

Następny temat

Co najlepsze do odlbloku ?

WHEY premium