SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaufaj Różowej Sile - Doping spam Post

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186984

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
u mnie ladnie slonce swieci i w samej bluzie po******lam

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
hahahha wlacznie rozmowy w toku ***ane grubasy ****a 164 i 130 kg wagi
zaraz kfiatek tam w padnie i bedzie plakal
co za d****e " stosowalam wiele diet"
jakich wiele ****a 1000 kcal
albo jem 3 kromki chleba dziennie platki kukurydziane i w******lam 20 schabowych w piwnicy zeby nikt nie widzial

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogladałem kawałek
hahaha, jak jego dieta polegała na głodówce to gratuluję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
ludzie sa po***ani i to doslownie ****a wiedza a stosuja te smieszne diety
ten namis czerwony na gorze powinien byc w tych kurva smiesznych gazetach naj czy tina i iine gowna

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ogladam dalej ale śmich na sali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
mnie to strasznie denerwuje ;/
ale stara oglada
i pewnie sie zachwyca ze ludzie tragedie przezywaja
mialam balon w zoladku nie pilam i nie jadlam 6 tygodni
by padla po 2 tygodniach albo i wczesniej ja ******le

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Właściciele oraz moderatorzy SFD.pl sa zdecydowanymi przeciwnikami stosowania dopingu farmakologicznego w sporcie, Stosowanie dopingu jest nieuczciwy i niemoralny zachowaniem Doping jest sztucznym, nienaturalnym sposobem podnoszeniem wydolności organizmu Stosowanie dopingu jest zawsze niebezpieczne oraz niesie ryzyko utraty zdrowia a nawet życia Czym bardziej amatorskie podejście do tego zagadnienia tym większe potencjalne ryzyko Absolutnie nigdy nie należy stosować jakichkolwiek farmaceutyków bez konsultacji w właściwym lekarzem prowadzącym. Dział doping służy wyłącznie wymianie informacji a informacje zawarte w nim nigdy nie maja charakteru instruktażowego i absolutnie jako takie nie mogą być traktowane. Wypowiedzi moderatorów jak i innych użytkowników działu nie są wytycznymi co do sposobów i metod stosowania farmaceutyków, chyba, ze dana osoba jest znana jako lekarz właściwej specjalizacji a jej dane zostały przez nią uczciwie podane w profilu i zweryfikowane przez właścicieli forum Mimo to właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich doradztwo w tym zakresie ( obecnie brak takich osób) Nakłanianie do stosowania dopingu jest przestępstwem i postrzegane przed właścicieli portalu jako skrajnie naganne, konsekwencją czego jest wykluczenie z grona użytkowników serwisu. Także wszelkie ujawnione próby kupna lub sprzedaży farmaceutyków za pośrednictwem forum będą z całkowitą konsekwencją eliminowane a osoby uczestniczące w procederze i ich dane ujawnione organom ścigania. Uprzejmie prosimy o natychmiastowe reakcje i kontakt w przypadku napotkania na naszym forum powyższych zjawisk i sytuacji Pomoże nam to w zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników oraz legalności funkcjonowania forum.

Siema!dawno mnie nie było a tu takie rzeczy czytam.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 395 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15794
Wszystkich nas to zaskoczyło

"By nie zawieść tych którym coś w życiu obiecałem , by dotrzymać słowa które dałem" !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
i nowych na spamie widzę.Co sie działo jak mnie nie było.

Zmieniony przez - Dawidek@ w dniu 2008-11-05 16:11:12

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
postepy

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODBLOK PROSZE O RADY!

Następny temat

Co najlepsze do odlbloku ?

WHEY premium