SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zastrzyki;]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4432
Elo...zrobilem dzisiaj juz 4 zastrzyk omena , pierwsze dwa walilem w posladki lewy i prawy, teraz we wtorek( 4dni temu;]) wbilem 1cm w lewe udo, dzisiaj, tj. piatek, wbilem kolejny cm omki w udo, ale znowu lewe bo nie umialem przebic sie przez skore w prawym udzie;/ no i mam pytania...
po 1...czy kiedy wbilem dwa szpryce w jedno udo w tak krotkim czasie, czyli od wtorq do piatq, to moze cos byc nie tak? bo czytalem ze robic szpryce w uda na zmiane...no wiec czy wszystko bedzie oki?;] a zastrfzyk wykonany perfekcyjnie;], jak wszystkie:D...po 2...dlaczego wlasnie powinno sie robic na zmiane a nie mozna walic ciagle w jedno?;] no i 3 pytanie...jak to jest ze jak wbijam w lewe udo czy posladek to wchodzi IDEALNIE!!! a jak w prawy poslad to nie umialem sie przebic, tak samo w prawe udo jak chcialem dzisiaj wbic to zaledwie uklulem sie i taki fest bol i bardzo duzo krwi sie puscilo, kiedy ja zaledwie musnalem skore;/ probowalem drugi raz w prawe udo i zas nie umialem sie przebic do miesnia, a w lewe elegancko, wiec jak to jest z ta prawda strona?:P w prawy posladek tez ciezko sie przebic...jakbyscie mogli odpowiedziec na wszystkie moje pytania bylo by suuper:D z gory thx za odpowiedzi, narazie pozdrawiam!!!:D

SiGUsEk

SiGUsEk

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niemartw się nic ci sie niestało. niewiem czy wiesz ale w ten mięsien co dajesz zastrzyk zawsze szybciej rośnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490
fazowiec od kiedy to rosnie ten miesien w ktory sie wali ???
to stare Mity !! czy w dupe czy w bark czy w udo to tak samo urosnie .
a ty kolego nie martw sie mozesz calyc zas walic w lewe udo jesliw prawe nie umiesz sie rpzebic ja mam na odwrot . noga jest duza wiec starczy miejsca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tym pośladkiem to morze trafiles w nerw kulszowy

pamietaj o przycisku w prawym dolnym rogu jak ci pomogłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4432
czyli mam dalej walic w lewe a nie probowac przebic sie w prawe? qrcze moze fest rozmasowac to? co radzicie?

SiGUsEk

SiGUsEk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak hcesz to mozesz rozmasowac niezaszkodzi i tez niewiem czy niepomorze,ale warto sprubować, gdzieś tak po 5 dni powino ustapic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
Moga Ci sie zrosty zrobic jak bedzie walil ciagle w jedno miejsce, nie wiem o co chodzi z tym ze mozesz z lewej a z prawej nie. Moze jestes uprzedzony do swojej prawej strony? i sie za bardzo spinasz jak wbijasz? Zrob wszystko tak samo jak dla lewego uda/posladka i wbij normalnie a nie sie piescisz ta igla masochisto.

"He who makes a beast of himself
gets rid of the pain of being a man"

ignorance is bliss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4432
hehe nie pieszcze jej:Dto tak wyglada jakby igla byla tępa;/ ****a ale w lewe wlazi elegancko ****a nie wiem co jes grane...sproboje nastepnym razem w prawe, dzieki za odpowiedzi, narazie pozdrawiam;]

SiGUsEk

SiGUsEk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prohormony

Następny temat

DECA - ZDJECIA Prawdziwa czy nie ???

WHEY premium