SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zastój cykl na omce

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6647
Witam wszystkich jestem w 5 tygodniu cyklu na omnadrenie ,w 3 tygodniu cyklu przytyłem ok 6-7kg i teraz od 2 tygodniu waga stoji w miejscu nie wiem co jest grane z wymiarami to nie wiem bo nie sprawdzałem ale już na początku cyklu tak jak do teraz nie odczuwałem działania tego środka ale jakby nie patrzeć to waga poszła do góry no i siła tak samo tyle że waga teraz stanęła ewentualnie mam pod ręką 100 tab. mety i nie wiem czy dorzucić do tego cyklu metke doradzcie coś, omke w pierwszych 2 tyg wbiłem po 500mg w odstępie czasowym 3 dni w trzecim tygodniu wbiłem 250 i od 4 tygodnia bije 250mg co 3dni i tak jest do teraz i wodą też mnie nie podlewa a omka powinna być dobra bo osobiście kupowałem w aptece na receptę.
1. WIEK: 18
2. WAGA: 75
3. WZROST: 168
4. WYMIARY:
-biceps: 37
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA: ok 3500kcal
-białko: 3g
-węglowodany: 5g
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING: HST na masę
9. CEL CYKLU: Masa niekoniecznie dobrej jakości
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 16
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 110
-martwy ciąg: 150
-przysiad: nie sprawdzałem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147131
Nabiło Cie glikogenem i tyle , teraz zaczęła sie walka o mięśnie , w kulturystyce liczy sie systematyka , obserwacja własnego ciała. Masz 37 w łapie , miska chyba trzymana od święta. To nie sprinty , na efekty pracuje sie latami. Jesteś bardzo młody , masz mnóstwo czasu.. jak już bijesz tą omke to bij , nic nie dodawaj , nic wiecej nie potrzebujesz. Poczekaj jeszcze tydzien , dwa , i jak nie wskoczy nic na wadze dołóz 200 kcl i obserwuj kolejne 2 tyg. Nic pochopnie , nic na szybko , tego nie da sie przeskoczyć. To "sport" dla cierpliwych , takze przegrywasz na starcie..

No likes us and we don't care..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94453 Napisanych postów 364384 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668977
w takim wieku takie dawki to głupota,ale wracając do pytania napisz co wczoraj zjadłeś-zobaczymy bo pewnie tutaj tkwi przyczyna

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24391 Napisanych postów 68078 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537768
Jak stoi to dodaj kcal + 100/200 week zobaczysz co sie bedzie dzialo.

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6647
Piszę co jem przez cały dzień więc tak:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6647
Piszę co jem przez cały dzień więc tak: 2 porcje gainera po 50g czyli łącznie 100g,2 kromki chleba z masłem,4 jaja,1l mleka,olej rzepakowy 100ml lub oliwa z oliwek,2 plastry sera żółtego,2 plastry szynki, paczek lub czekolada,250g twarogu chudego, i obiad jest nie zależny ode mnie ale najczęściej są to kotlety,krokiety,sznycle,klopsy w sporych ilościach oczywiście z ziemniakami i sałatką co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zmarnowałeś 3 lata treningu, teraz rujnujesz sobie zdrowie marnowaniem towaru.

Do 20'stki popracuj rzetelnie na sucho, złap podstawy to będzie szło.

Inaczej nigdy 40cm w ramieniu nie przeskoczysz.

Tyle w Twoim temacie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24391 Napisanych postów 68078 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537768
Nie jestem.waga i kalkulatorem do liczenia kcal i makro b/w/t

I skad.wziales te 3500kcal w ankiecie?

Wykorzystales potencjal omy, naciagles wody od aromatyzacji i na tym koniec. Jak micha bedzie kulec to nic nie zyskasz w tym sporcie.

Co do obiadu masz rece wiec zacznij sam gotowac jak robi to 99% trzymajacych miche

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45423
3 lata treningu, wyniki tragiczne i poleciał koleżka na 1wszy cykl 0.5g mixa na tydzień w wieku 18 lat, bo myślał, że przełamie "stagnacje". Masę buduje na czekoladzie, pączkach, chlebie, krokietach, klopsikach. Kurva skąd się tacy ludzie biorą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147131
A w ankiecie 3g białka , 5 wegli..

No likes us and we don't care..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6647
No trudno jak to się mówi człowiek uczy się na błędach dzięki za odpowiedzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy Cykl Porada

Następny temat

Pierwszy Cykl Porada !!

WHEY premium