SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zarwane noce

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
No własnie zbliża sie sesja. W sumie sesja dla mnie to okres lajtowy. Gorszy jest zawsze okres przed sesją kiedy to trzeba wywalczyc dopuszczenie do sesji (czut w dwa-trzy tygodnie nauczyc sie całego materiału z półrocza) no i w tym okresie zdarzają sie mi zarwane noce.

i w zwiazku z tym mam pytanie co zrobić z posiłkami tzn jak je rozplanować

czy jeść w nocy posiłek co trzy godziny jak normalnie w dzień czy zachowywac się jakby się wtedy spało czyli nie jesć

a może sa jakies inne opcje

Prosze o pomoc bardziej doświadczonych.

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
w kolejności
Zdrowie
Siła
Sprawnośc
Rzeźba

nie nie z dokładnościa do grama zaokraglałem w zalezności od produktu jak była jakis lajtowo odzywczy jak np pomidory i ogórki 10 do 5g a jak jakis taki bobbowaty jak np łosoś to do jednego grama

no mówię własnie a propos tego ze mi się znudziło i teraz pamietam jak mniej więcej maja wyglądac posiłki i takie zjadam

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619
Ja na twoim miejscu bym jadł normalnie , po prostu spozywaj mniejszą ilość kalorii ale jedz . Najlepiej jakieś białko i troche węgli, do tego mocną kawe i jest gut.

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
no tlko wlasnie nie wiem w sumie bo wtedy mi wyjdzie 8 posiłków dzienie zamiast 6 u na pewno sie bilans zwiękrzy a ja na redukcji jestem

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
możesz posiki rozłożyć i dużo kalorii więcej raczej niedodawaj

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
dodac mozesz,bo to i stres i wysilek umyslowy , poprostu przesun psoilki i pomanipuluj nimi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
dzis zrobilem tak ze posiłek przedsenny zjadlem o godzine pozniej (tzn tak jakby przedsenny bo snu nie było) a miedzy posiłkiem porannym a przedsenddym tak mniej wiecej w polowie łyknalem odzywwke białkową

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
lowcarb w granicach 20-100 ww (raczej ta dolna półka ) białko tak staram sie w kazdym posiłku dostarczyc od 30-50 g

tłuszce nie kontroluje dokładnie ale zawze jakąs oliwe z oliwek do czego dodam czasme zjem żółtko czasme wołowne i czasem przekąsze jakiegos orzecha

plus masa supli of korz

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
tzn to jest inaczej
ona teraz jest na wyczucie a wczesniej była liczona dokładnie nawet taki dzienniczek prowadziłem i wysztko co do geby włozyłem oprócz tabletek to tam dokładnie ważyłem nawet czosnek bo mieszkam z kolesiem co non stop pali trawę i on ma taka dilerską wagę co do o.1 g wazy a potem przemnarzałem wyliczałem ile wszystko miało b/t/w i kcal i kazdy psiłek zapisywałem i bilans dzienny robiłem i takie tam

ale mi czesto lizczenie po posiłku zajmowało więcej czasu nizzrobienie i zjedzenie posiłku i dalej po pierwsze dzieki prowadzeniu takiego dzinniecza zyskałem sporo wyczuciai teraz juz dobiera posiłki inticyjnie
po drugie jest okres okołosesyjny
a ja oprócz siłoni robie ok 15 h aerobów tygodniowo do tego mamjeszcze kilka zajęc pozauczelnianych i juz naprawde nie za bardzo mam czas to liczyc wszystko ale pomyslałem że jak przyjda wakacje to znów będę dzieniczek porowadził

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
przepraszam za bardzo słaby styl wypowiedzi i żenujacy poziom gramatyki
ale bezposrednio po treningu siłowym zmieniam sie na chwile w półorka
.............. jesli nie orka

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmienić smak

Następny temat

Jaka dieta for me? Kto dobry pomoże?

WHEY premium