SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamulenie po mecie. Jak działać by funkcjonować.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Macie jakieś sposoby na zamulenie/senność na mecie? Normalnie żyć się nie da. Kofeina nie daje rady. Wszystko poza sennością jest Ok, libido kosmos itp tylko ta ociężałość..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13022
Ile testa bijesz? Może za mało, dobra dawka powinna poprawić samopoczucie i trochę pobudzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na oralach wiele osob ma ten problem...moze byc tak ze oral nie dla Ciebie...watroba,zoładek obciazony i lipa. dlugo lecisz jaka dawka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Właśnie zacząłem masę 2 dni temu i od 2 dni leci meta tylko więc raczej nie zdążyła zmasakrować wątroby jeszcze. Testa podbiłem z 500 na 750 do tego leci IA więc estro też nie wywalone. Myślę że na 90% to coś z dopaminą/serotoniną bo czuję że "coś się dzieje" Nawet na 20 mg to występuje więc nie jest to też za wysoka dawka. Czuje takie przybicie ale nie jest top typowe zmęczenie tylko taka typowa senność ziewanie itp itd. Stawiam na coś z dopaminą..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
Moim zdaniem to bardziej sprawa testa. Po 2 dniach meta nawet nie zdążyłaby się rozkręcić.

Sam powyżej dawki 600mg testa tak się czuję.
A gdy zejdę na mostek 250mg objawy ustępują

Ospałość może też występować przy dużej ilości węgli

Zmieniony przez - PureGame w dniu 2014-03-26 13:49:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Znam swoje reakcje na testa i to nie to na pewno. Te objawy występują u mnie bezpośrednio po wzięciu tabletki więc sprawa jest jasna że to meta. Ewentualnie meta + duża podaż węgli tak też może być że razem w interakcji coś takiego występuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Daj sobie trochę czasu. U mnie przez pierwsze dni mety siadł całkiem apetyt a potem wszystko samo się unormowało.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja na ph

Następny temat

cykl po przerwie

WHEY premium