SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po mecie ale jeszcze na shotach,kiedy Clomid?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14384
Jestem na cyklu z tesciem,silabolinem i deca,jak startowalem to na "rozgrzewke" zjadlem 200 mety no i awkors jadra mi sie pomniejszyly;-/ w koncowce mety wystartowalem ze shotami no i moje pytanie,kiedy mam wziasc clomid?[jeszcze nawet go nie mam] do konca cyklu jeszcze mi sporo zostalo czasu,okolo 1,5 miecha.
Druga sprawa to dretwienie dłoni,mam je caly czas zdretwiale,w dziej jeszcze jakos ujdzie ale w nocy[najgorzej w dzien injekcji] potrafie sie obudzic i miec je calkiem zdretwiale,ostatnio jest juz troszke lepiej ale dalej jest lipa,nie wiem czy do lekarza mam isc czy jak,ciezarow nie zmiejsze,kluc sie nie przestane,to chyba nawet nie mam po co isc,zgadza sie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
bapisz dokładnąrozpiske cyklu bo z tego co napisałeś (chaotycznie) to ci nikt nie obliczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1692
spisz na ręku i pewnie dlatego Ci puchnie a clomid wez trzy tygodie po ostatnim strzale z deki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1180 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20459
200 mety na kicka
a co tam

boso ale w ostrogach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
kiepskie krążenie krwi,zgęstniała pod wpływek soku i krąży wolniej oblepiając ścianki naczyń krwionośnych wskutek czego w najdalej oddalonych częsciach ciała czyli kończynach to krążenie jest najsłabiej wyrażone.W dzień nimi(rękami) ruszasz więc pobudzasz krążenie lecz w nocy krew krąży wolniej.Pół biedy jak skończysz cykl i wszystko powoli wróci do normy,ale może się zdarzyć i tak że któraś z tętnic się zalepi całkowicie.I znowu pół biedy jeśli taki stan rzeczy będzie miał miejsce w nodze i zdążysz do lekarza który udrożni zatkane naczynie,ale może się zdarzyć że na wpół zalepione naczynie zostanie odetkane przez jednak napierający przepływ krwi,a ów zlepione cząsteczki zatrzymają się w najcieńszych tętniczkach ludzkiego organizmu.Wiesz gdzie takowe się znajdują?

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14384
"ów zlepione cząsteczki zatrzymają się w najcieńszych tętniczkach ludzkiego organizmu.Wiesz gdzie takowe się znajdują?
"
w sercu?... no i co ja mam z tym zrobic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 240 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6955
aspirynka pomoze

..:: Śmierć jest tylko kolejną ścieżką, którą każdy musi przejść ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14384
"aspirynka pomoze"
nie no pytam powaznie,jakie sa leki na poprawe krążenia krwi?,mam mozliwosc kupienia lekow bez recepty no i co bedzie trzeba to kupie,szkoda kasy na lekarzy,bardzo bym prosil,jezeli ktos sie zna to niech mi pomoze i poda nazwe takich lekow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Synek, zapie...laj do lekarza i o głupoty nie pytaj.
chyba że czekasz na diagnoze, a do lekarza pójdziesz jak już będzie za późnio...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
"nie wiem czy do lekarza mam isc czy jak,ciezarow nie zmiejsze,kluc sie nie przestane,to chyba nawet nie mam po co isc,zgadza sie? "
najbardziej lubię takich desperatów
..i jeszcze to:"szkoda kasy na lekarzy"...pewnie że szkoda,ale jest taka zasada,że z reguły profilaktyka kosztuje dużo mniej niż późniejsze naprawianie szkód...
będziesz żałował ja też żałowałem że że nie zaopatrzyłem się niegdyś w głupie prestarium podczas cyklu prolką.Dopiero jak zaczęły się dziać przykre rzeczy to zapie.rdalałem do specjalisty posrany ze strachu..

Zmieniony przez - BadMad w dniu 2005-05-06 12:06:10

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14384
txn. najpierw sie przekonam za co dostalem wezwanie na psiarnie,a jak bede mogl dalej sobie chodzic wplny po swiecie to sie udam do lekarza,txn. za "ostre" ale szczere rady,jak bede mial abona to nie zapomne o sogach,pozdrowienia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Durabol 200

Następny temat

Trening na Winstrolu-pytanie

WHEY premium