SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamiana makro

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
Witam mam krótkie pytanko do was.
Mianowicie do tej pory cisnąłem redukcje na pułapie 1800kcal low carb ( nie więcej niż 100g) , aktualnie przechodze na revers dodając co tydzień 200kcal na zmiane (1tyg w dt 2tyg w dnt).
Postanowiłem przejść z low carb na coś w stylu high carb dodając okolo 100-150w kosztem białka oraz tłuszczy. jak taka zmiana może na mnie zadziałać czy martwić się o zalaniem fatem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
tzn, chcesz te proporcje zamienić z marszu czy w czasie dokładania? Węgli siłą rzeczy i tak Ci dojdzie sporo podczas podbijania, więc bym zostawił jak jest i dodawał tylko je w pierwszych tygodniach wyjścia z redukcji.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
dzięki koniu to zostawie 2g białka ok 1,5g t i reszta węgle najwięcej bede ładował okołotreningowo myśle że będzie dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase konkrety Panowie

Następny temat

To ile w końcu kcal aby schudnąć!?

WHEY premium