SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaległe Gino a cykl FOTO

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 229 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30279
u mnie wycięte wszystko juz moze z 6 lat i jestem bardzo zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
patryk173

Tylko ze jak wytnie wszystko to zostają doły po gruczołach

Ktore zanikna 1-2 latach


najpierw letrozol warto wyprobowac oczywiscie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Jak nie bedziesz mial komplikacji to po 3 tyg bedziesz mogl cwiczyc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
miczelx
patryk173

Tylko ze jak wytnie wszystko to zostają doły po gruczołach

Ktore zanikna 1-2 latach


najpierw letrozol warto wyprobowac oczywiscie

Czyli jak nie mam wycięte wszystkiego to Gino może wrócić gdy nie przypilnuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 280 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6752
Panowie jak ja patrze na te zdjecia to tez uwazam ze tylko skalpel no ale nie wiem dlaczego w teori nie moze juz atakowac jakism letro czy ari bo 3 lata minely.To czas ma cos do tego?No bo dajmy na to ze 3 lata byl cykl i mogl zbijac a teraz minely 3 lata i nie moze. Do czego pije? Do tego ze jest pewien gosc dosc znany ktory mial gino od saa i teraz gdzies po pewnie 10 latach atakowal cialo IA i podobno cos sie zmniejeszylo. No to mialoby sie inaczej do waszej teori
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Napisalem wyraznie, ze zanim jakiekolwiek powazne decyzje zapadna to letrozol trzeba sprawdzic

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 229 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30279
pewnie spróbować można jw ale ja mocno z przymrużeniem oka teorie, że ktoś po paru latach pozbył się gino mieszając w hormonach czy jeszcze jakoś inaczej.. może przez to że męczyłem się z tym od dojrzewania na różne sposoby i jedynie skalpel pomógł ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15496
Chyba nie zaszkodzi spróbować, zawsze to lepiej niż od razu ciąć.

A pytanie z innej beczki do autora tematu, jak rozpoznajesz że to gino? Czuć zgrubienia na cyckach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Widzisz. Ja myślałem, że jak gino już jest "utrwalone" to letro nic nie da.
Jeśli można chemią to atakuj. Przygotuj się na bardzo mocne wahania nastroju z myślami o stryczku włącznie

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

badania do zbadania :)

Następny temat

cypionat + deka - slabe libido, stagnacja na cyklu

WHEY premium