SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakupy w aptece %-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2317
Byłem wczoraj zorientowac sie w cenach odzywek w jednej z okolicznych aptek, pani aptekarka powiedziała ze nie sprzeda mi odzywki system protein 80 w opakowaniu 3500g poniewaz zjem to zbyt szybko i nie wytrzyma mi trzustka i watroba bo organizm tego nie wchłonie, jako przyklad opowiedziala mi hiostorie jakiegos chlopaka z Jaworzna ktoremu po odzywkach wysiadła trzustka bo jadł za dużo odzywek, na pytanie dlaczego mialaby mi wysiasc watroba po białku powiedziała tylko ze musze jesc cos na osłone watroby...

Ogólnie -->

Do tej pory sadziłem ze mozna zaufac i oprzec sie na wiedzy farmaceutów jak widac nie mozna.<yes>


Aha dowiedziałem sie tez ze po zjedzeniu po 5 puszek tunczykow na raz masz tyle rtęci w organizmie ze umierasz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958548
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1477 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35521
sog

Żeby poczuc sie tak, jak czuje sie Bog !!!!!!!!!
[on]



VIDE CULL FIDE Patrz komu ufasz;!
pytac na forum a nie na gg!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
w aptekch się nieznają na suplach tylko na lekach to trzeba przyznać, ale mogli by poczytać troche , niewiem jak idzie sprzedawać coś niewiedząc co to jest tak jak bym sprzedał mercedesa rocznik 2006 za 20tys bo niewiem co to jest za marka i jakie ma wyposażenie

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1550 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18932
bo oni maja od za***ania innej bardziej potrebnej wiedzy do wchłoniecia
na odzywkach sie moim zdaniem znac nie musza
bo to nie do konca ich branza

bunchet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1550 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18932
zreszta rocznik farmaceuty tez robi swoje
boom na odrzywki w pl to chyba nie az tak odległa przeszlosc
a kształcić to niekotryz sie przestaja zara po studiach

bunchet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
o ****a

no to wg jej teorii ja juz nie mam nic w srodku https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] jak zreszta 95% osób z sfd jak zreszta 95% osób z sfd jak zreszta 95% osób z sfd [img]../../buziaki/17.gif" alt="" />

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
z jednej strony wstyd
a z dtugiej,to i tak farmaceutki maja duzą wiecej n/t lekow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 759
Ale na serio tak jest!
Parę lat temu (8 albo 9 lat już dokładnie nie pamiętam) babeczka w aptece nie chciała mi sprzedać Portagenu bez recepty, normalnie ręce mi opadły.
Pzdr.

Nie dyskutuj z głupkiem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
zamów sobie przez internet.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2317
No to jak sie nie znaja to niech sie chociaż nie odzywają jak nie wiedzą co mowią. W tej samej aptece jak kupowałem kreatyne inna farmaceutka pytała sie czy to wogóle coś daje... poprostu parodia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amino prosze o pomoc

Następny temat

nitrobolon i nitroprogen razem

WHEY premium