SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaburzenia odżywiania - porady

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy uważacie, że dieta omad może być pewnego rodzaju zaburzeniem?
Tak się zastanawiam bo w sumie cały dzień na sucho wieczorem wielka uczta gdzie pochłaniam ok 2.5/ 3kg jedzenia i jedyne co robie to klade się spać, a gdy dzisiaj spróbowałem 2 posilkow dziennie to jestem wkur@&&&ny ze na kolacje mam tylko jeden duży i się nie nawpierdzielam
Czy jeżeli nie przekraczam makro to wszystko git i to po prostu okno żywieniowe
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Zdecydowanie, u sporej części osób w ogóle zastanawiających się nad tego typu sposobem odżywiania lub też stosujących go wynika to z zaburzeń żywieniowo- psychicznych. Zdecydowanie nie jest to dobre rozwiązanie dla naszego organizmu. Każda skrajność generuje problemy pod różnymi kątami. Chociażby z funkcjonowaniem układu trawiennego. Sugeruję skupić się na racjonalnym odżywianiu i jeżeli zależy Tobie na racjonalnym rozdysponowaniu czasu, to Intermittent Fasting z trzema posiłkami w ciągu dnia. Ewentualnie konsultacje z psychodietetykiem jeżeli problem jest większy.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowy, a funkcjonalny

Następny temat

Bilans kaloryczny w diecie

WHEY premium