SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaburzenia odżywiania - porady

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witajcie zdaje sobie sprawę, iż to forum sportowe, a nie poradnia, ale z waszego punktu widzenia i może nie koniecznie pod względem zdrowotnym….. wychodzę z niedożywienia, w zasadzie to z krytycznego w głowie lekka bariera, ale wydaje mi się, że jak usłyszę subiektywna opinie to puści. Mogę dac sobie przyzwolenie na jedzenie czegokolwiek chce? Nie wiem 2/3 batony/ pączki itp? Mój organizm okropnie domaga się jedzenia…
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14683 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
Witaj,
Takie kwestie najlepiej było by przegadać z psychodietetykiem. Ja osobiście nie podejmę się wyrokowania czy możesz czy nie. Podejrzewam, że inni podobnie.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6280 Napisanych postów 76094 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755151
Niestety nie jesteśmy w stanie Tobie odpowiedzieć na zadane pytanie. Niby skąd my mamy to wiedzieć, to się stanie jak pozwolisz sobie na tego typu jedzenie? Być może Twój umysł źle na to zareaguje. Tego typu sprawy zdecydowanie należy konsultować z lekarzem specjalistą, psychiatrą lub też psychodietetykiem. Jeżeli leczysz się na poważne zaburzenia odżywiania, to przecież musisz mieć z nimi regularny kontakt i konsultacje. Sugerowanie się opiniami innych osób będzie skrajnie nieodpowiedzialne i możesz narobić sobie problemów.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW - ocena

Następny temat

Osoba początkująca - porady

WHEY premium