SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Za wszelką cenę -reality show

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 136
A ja miałem lepsze zdanie o Binkley`u do czasu tej walki - nic szczególnego nie pokazał a wręcz był bezradny, poza tym te jego olewające podejście do treningów i do wagi - przed walką zażerał się cały czas wiedząc że ma kilkukilogramową nadwagę. Bonsante był o niebo lepszy, lecz Binkley miał zaj.... farta. Gdyby Bonsante nie był tak ambitny i nie okładał go cały czas (przecież przewaga na punkty moim zdaniem była ogramna) tylko skupił się w ostatniej rundzie na skutecznej gardzie i kontrach to zwycięstwo miałby w kieszeni. Gdyby był rewanż daje 90% na zwycięstwo Bonsante.


Zmieniony przez - qwert24 w dniu 2005-12-03 21:16:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
qwert masz racje ze lekcewazaco podchodzil i w ogole ale mistrza sie poznaje po tym ze i tak wygra np skoczek narciarski Matti Nykanem (nie wiem jak sie pisze ale jak ktos sie orientuje w skokach troche to wie o kogo chodzi ) w noc przed bodajze konkursem olimpijskim zaliczyl sobie obchod po knajpach a nastepnego dnia mial zloto

troche glupie porownanie ale chodzi mi o to ze przed walka olewal ale walczyl na maxa i pokazal co umie (nie zapominajmy jak byl oslabiony po tym jak gubil wage przed wazeniem)

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co z tego że go okładał przez 4 rundy,wypykał sie i w ostatniej nawet gardy trzymać nie dał rady,dostał lepe i siadł na dupie,a podobno mogli by go okładać kijami bejbolowymi a i tak wygra,to wygrał

Koleś dużo gadał,tak samo jak przed jego wcześniejszą walką,ale tam mu sie trafił łatwiejszy przeciwnik.
Śmieszny był,dobrze że przegrał w ten sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2027
Dziwna walka , bylem pewien ze umoczy Brinkley. On przeciez nie ma nastawienia , on nie ma szans wygrac tego programu. On tam jest bo jest , fajna zabawa , zarlo za frajer itd. On nie ma podejscia mistrza , moze jeszcze wyrobi ale na chile obecna nie ma. On sam chyba nie wierzy w to ze moze wygrac. Moze to takie zagrywki psychologiczne ? Jesli tak to inna sprawa , jesli mysli jak mowi to nie daje mu szans.

"Loved by few , hated by many , but respected by all."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 136
A tutaj jest hymn Contendera by Hans Zimmer (na kompie lepiej brzmi :D niż w TV):
http://*******/xfd4


Zmieniony przez - qwert24 w dniu 2005-12-06 12:18:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1154
Brinkleyowi się po prostu udało. We wcześniejszych rundach stanowił tło dla Antonego(nie ma sie co dziwić jak na szybko spalał kg zeby dali mu walczyc). Osobiscie sie jednak ciesze ze wygral , bo nie lubiałem Antonego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1202
jezeli niektórzy uwazaja że walki były reżyserowane to sie mylą walka Joey Gilbert VS Peter Manfredo jezeli ktos widział odcinek to wie o czym mówie jaki reżyser dałby narazic zdrowie zawodnika tak jak do zrobił Peter z Joey Gilbertem masakra szkoda chłopaka troche minie zagojenie sie ran ale to jest BOKS

****Hardstyle is my style****

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
oglądałam wszystkie walki i licze na Peter'a Manfredo...dziś kolejny odcinek,pzdr

Najai R.I.P.

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
po*****a to czytałam jakiś palant napisał kto wygra program jaaaaaaa


------------

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 136
Dla mnie Manfredo jest trochę taki niewyraźny jak na przyszłego mistrza. Jedną walkę przegrał, tą ostatnią z Gilbertem (przerwaną chyba na korzyść Manfredo bo Gilbert nieźle bił)też przez niejednogłośny werdykt więc nie stawiam na niego. Z żadnym zawodnikiem nie pokazał nic rewelacyjnego.

Za to Gomez co na początku programu uważałem go za śmiesznego grubaska robi na mnie wrażenie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

garda

Następny temat

trening na siłowni do bjj

WHEY premium