SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Założenia diety do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
Witam

Proszę o ocenę ogólnych założeń diety.Dieta ma na celu rekompozycję/czystą masę i później wraz z obcinaniem kalorii przejść w redukcję.W diecie zakładam manipulację wszystkimi makrosami w zależności od dni.

O mnie:
waga: 96kg
wzrost:192cm
bf:~15% ale nie mierzyłem profesjonalnie a jedynie na podstawie obwodu pasa wyliczone przez kalkulator jakiś tam.
wiek: 24 lata


Założenia:
-Dni High,Medium i Low Carb
-Manipulacja wszystkimi makrosami w zależności od poziomu węgli
-Obcinanie w późniejszej fazie po 200kcal/2 tyg

Póki co i tak w odniesieniu do masy mam jakieś 1000-1500kcal mniej na tydzień więc nie będę obcinał kalorii.

Kalorię będę ciąć w dni z wyższymi tłuszczami z tłuszczu(jednak nie poniżej poziomu 0,3-0,4g/kgmc tłuszczu dodanego,nie wliczam w to paru g tłuszczu z kurczaka czy owsianki).W dni high carb będę ciąć z węgli jako ,że z tłuszczy nie ma co.

W późniejszej fazie również w dni medium carb przytnę z węgli żeby trochę tłuszczu było zaś w dni low carb będzię cięcie tylko z tłuszczy najprawdopodobniej.

Dni High carb:
Białko 250g
węgle 700g
tłuszcze jak najniżej zwykle ok 20 parę gram.
kcal: ok 4050

Dni Medium carb:
Białko 270g
węgle 400g
tłuszcze 65g w sumie tłuszczu licząc również te jednostkowe gramy z kurczaka,owsianki itd.
kcal ok 3300

Dni low carb:
Białko 290g
węgle 200g
tłuszcze ok 80g tłuszczy dodanych, w sumie ok 100g tłuszczy z wszystkiego
kcal ok 2900

Rozkład tygodniowy:

Pon HIGH
Wt MEDIUM
Śr LOW
Czw HIGH
Pt MEDIUM
Sob LOW
Nd HIGH
Pon MEDIUM
Wt LOW
Śr HIGH
itd.

W dalszej fazie już redukcji planuję to rozciągać na HIGH MEDIUM LOW MEDIUM HIGH MEDIUM LOW itd. lub nawet bardziej.

Głównie chodzi mi o to czy w dniu Low i Medium tłuszcze nie są za wysoko w stosunku do węgli bo nie chce żeby tłuszcz spożywany w jakimkolwiek stopniu odłożył się w zapasie w brzuchu.

Jeśli chodzi o produkty żywieniowe to staram się jeść na 90-95% czysto bo zawsze wpadnie coś do zjedzenia na mieście jak jestem w wyjeździe służbowo

Z góry dzięki za wszelkie sugestie/oceny założeń dietki.

Kto pyta, nie błądzi

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja low carb , pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny.

WHEY premium