SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3384
Witam. Od 3 tygodni jestem na redukcji. Zacząłem od 3100 kalorii i schodzę o 100 kalorii tygodniowo obcinając węgle do poziomu 2500kcal i na nim pozostanę dopóki będą efekty. Trenuję na siłowni splitem 4x w tygodniu a po treningu siłowym aeroby (zacząłem od 15 minut dodając co tydzień 5 minut). Oprócz tego w DNT raz biegam około 40-50minut i raz chodzę grać w kosza przez 1,5h. W przyszłości planuję jeszcze dodać raz w tygodniu HIIT. Jeśli chodzi o suplementację biorę białko do uzupełnienia diety i BCAA 10g przed i po aerobach. Oprócz tego biorę Euthyrox 50, ponieważ leczę się na niedoczynność tarczycy. Przez te 3 tygodnie w pasie spadło z 86 na 83, a wagowo nie mam pojęcia, bo waga nie jest dla mnie wyznacznikiem. Prosiłbym o ocenę mojej diety redukcyjnej i o ewentualne wskazówki co należałoby poprawić. Z góry dziękuję

Płeć : mężczyzna
Wiek : 20
Waga : 86-88
Wzrost : 182
Obwód klatki :
Obwód ramienia : 39
Obwód talii : 83
Obwód uda :
Obwód łydki :
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 15-16%
Cel : redukcja tkanki tłuszczowej do poziomu około 10%
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : niedoczynność tarczycy leczona Euthyroxem
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : obecnie białko i BCAA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : Tak


Do posiłków 2 i 3 dodaję jeszcze warzywa.




Zmieniony przez - krzysiektbg w dniu 2014-05-09 19:28:21

Zmieniony przez - krzysiektbg w dniu 2014-05-09 19:29:12

Zmieniony przez - krzysiektbg w dniu 2014-05-09 19:30:37

Zmieniony przez - krzysiektbg w dniu 2014-05-09 20:14:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3612
cześć ,
moim zdaniem diete masz do poprawy , zacznijmy od tego ze nie jedz na noc wegli , posilek o godzinie o 18 nie da rady zjesc normalnie ? suplementacja to tylko dodatatek do diety a nie zamiana za normalny posilek. dodaj warzywka !!
a no i moim zdaniem za szybko ucinasz kcal !!! stracisz dużo miesnia.
im dluzej redukujesz tym lepsza jakos masy miesniowej

Zmieniony przez - blazejek w dniu 2014-05-11 00:22:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3384
Nie jeść węgli na noc? Wydaje mi się, że nie ma chyba takiej potrzeby, żeby wyrzucać węgle z ostatniego posiłku, szczególnie, że nie idę od razu po nim spać. Odżywka w posiłku nr 5 to porcja białka którą wypijam zaraz po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3612
ponieważ węglowodany z większym ig odkładają się w tkankę tłuszczowa , mnie np zalewają,ale każdy jest inny , da się jeść węgle na kolacje o niskim ig ale z "mojej netowej wiedzy" zdania są podzielone.
jeżeli możesz zjeść normalny posiłek po siłowni to go zjedz a białko stosuj jako niedobór B w diecie.
Wydaje mi sie tez ze po wysilku / silowni powinienes zjesc posilek pelnowartosciowy skladajacy sie z b/w/t
Krzysiek moge sie mylic , wiec poczekaj na wypowiedzi innych uzytkownikow / moderatorow dzialu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3384
Właściwie to teraz się zorientowałem, że trochę inaczej wrzuciłem do tego dziennika posiłki niż jem :) Posiłki 2 i 3 to posiłki przed i po treningu, a wpc piję zaraz po treningu czyli jakieś 30-40minut przed posiłkiem nr 3. No i to tylko przykładowa rozpiska z jakiegoś dnia, akurat tak wyszło, najczęściej jem więcej na śniadanie, a chleb wieczorem jakieś 70g (2 kromki) bo jajka same mi nie podchodzą :)
Ale dzięki za odpowiedź :)

Zmieniony przez - krzysiektbg w dniu 2014-05-11 16:05:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
obetnij więcej węgli i w to miejsce daj zdrowe tłuszcze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Założenia diety do oceny

Następny temat

Wellmix Protein Riegel - Baton Proteinowy

WHEY premium