SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z obciążeniem czy bez? Proszę o pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5
Cześć. Pomimo lekkiego opóźnienia - 23 lata, chcę pójść na studia do szkoły oficerskiej. W tym roku już raczej nie zdążę, bo jeszcze matury, więc mowa o następnej rekrutacji. Interesują mnie wyłącznie kierunki związane z informatyką. Najbardziej chciałbym studiować na WAT-cie, kryptologię i cyberbezpieczeństwo. Próg w ubiegłym roku był śmiesznie niski - 22pkt, gdzie za sam angielski rozszerzony można dostać 20, za matematykę 45... ale mi nie chodzi o samo dostanie się, chcę być jak najlepszy. Chciałbym stworzyć dziennik treningowy z przygotowań, dla motywacji, dla śledzenia własnych postępów, ale najpierw muszę ogarnąć plany treningowe. O ile wiem mniej więcej co z bieganiem, pływaniem - problem pojawia się z siłowym. Nie wiem czy żelastwo czy kalistenika? Mam ławkę z możliwością ustawiania skosów, sztangę , planowałem dokupić drążek i poręcze oraz ze 100kg obciążenia. Bardzo proszę o podpowiedź, która forma treningu będzie lepsza? Następnie poszukam w sieci i wrzucę jakiś plan do oceny.

Oczywiście chodzi mi głównie o dojście do jak największej liczby powtórzeń w podciąganiu nachwytem, ale gdyby efektem ubocznym była poprawa sylwetki to fajnie. Podciągam się z 5 razy do pełnego wyprostu w tej chwili, mam czas do rekrutacji w 2020 roku.


Zmieniony przez - putwr w dniu 2019-01-30 05:10:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
A jakie masz wymagania fizyczne do szkoły oficerskiej? Pod nią musisz dostosować swój trening czy to siłowy czy kalistenika.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zalezy jakie testy, jakie normy są, gdzieś na forum była nawet rozpiska pod mundurówki

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bardzo chudy a siłownia

Następny temat

Interwały, aeroby, siła nóg.

WHEY premium