SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z dzisiejszego PS

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 498 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2300
ale iaica!
no biedny guchy nie wiedział co to wszystko jest

i do tej pory też nie wie...
buhahahaha

rób jak uważasz, uważaj jak robisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
Teraz to kazdy nie winny hehe chlopakom dawali koks ale oni nie wiedzieli po co to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
"Polscy kulturyści wywalczyli w ostatnich latach grad medali na mistrzostwach świata i Europy. Okazuje się jednak, że najlepsi stosowali doping"
nie wierze

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
wszyscy biora kase za rozpiski
pchaja kox dzieciakom, ktore prowadza jako trenerzy, a sa tacy biedni i pokrzywdzeni ...

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Najbardziej to rośmieszył mnie jak Głuchy przed zawodami jeździ samochodem z cewnikiem zamontowanym - a w bagażniku auta 5l baniaki wody.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Btw Dolar spadł czemu ceny u Helci nie?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
" a w bagażniku auta 5l baniaki wody. "
kumpel tez taki wozil ale do czego innego Duza wodna Faja Bongo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
biernaś

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
Ale najbardziej to wymiata:

Krzysztof Czyż, założyciel Kulturystycznego Klubu Sportowego "Krisbut" Myszków, w którym trenują niektórzy z poszkodowanych zawodników, potwierdza w doniesieniu do prokuratury zarzuty, wysunięte przez prezesa Jedlińskiego:

"Na jednych z zawodów kulturystycznych spotkałem się z panem Fillebornem Pawłem, który powiedział mi, że dysponuje informacją (opartą na rozmowach przeprowadzonych z kulturystami amerykańskimi), w jaki sposób można w szybkim czasie osiągnąć duży przyrost masy mięśniowej. Zaproponował mi zdradzenie tej tajemnicy za 1500 USD od osoby (która miała być dopuszczona do kuracji). /../ Zawodnik, który dostał od pana Filleborna "rozpiskę" jak stosować sterydy w połączeniu z hormonami i insuliną - rzeczywiście rósł w oczach. Widzieli to inni moi zawodnicy i zaczęli szukać w Internecie, doszukując się tego samego, za co ja zapłaciłem 1500 USD."



haahaha niezly szefo. Ehhh tez chcialbym za 1500 zielonych opychac frajerom rozpiski z anabolexu i steroidology, czy nawet sfd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bolesnosc uciskowa po stronie prawej winstrol tabl

Następny temat

cykl do oceny

WHEY premium