SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZAWODY Kelton we Wrocławiu - fotorelacja na gorąco.

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4646

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Z małym opóźnieniem fotki siłowni zwycięzcy z naszym Raptorem I











Pozdrawiam.
Kelton
Wojciech Gaudnik

Zmieniony przez - Kelton w dniu 2009-02-04 10:51:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Full pro
Mieć taką siłkę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1021 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27408
Sprzet identyczny jak u mnie w szkole, jednak bardziej zadbany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
jakaś dziwna ta ławka raptor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Ta ławka wygląda jak zabawka
Ale ta fota dopiero ukazuje jakie z niej BYDLE

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
kozacko to wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
dla mnie jest trochę za wielkie siedzisko, no i to rozszerzenie na początku oparcia - dziwne trochę, nie wiem czy by się na tym dobrze ćwiczyło, wolę tradycyjne rozwiązania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
zbyleq: Spróbuj kiedyś wycisnąć na tej ławce, poczujesz na czym polega różnica :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
wątpię, aby się kiedyś udało bo ćwiczę u siebie w domu a koszt takiej ławki jest sporo większy niż wartość mojej siłowni

no nie wiem, ale ja jakoś wolę tradycyjną prostą ławkę :P choć ta rzeczywiście wygląda potężnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
zbyleq: Jak będziesz kiedyś przejazdem w brzesku zaproszę Cie na naszą firmową siłownię ;) Będziesz miał możliwość przekonania się na własnych plecach :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zestaw na silownie w garazu :)

Następny temat

zestaw Tryton V + wyciag

WHEY premium