SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yerba mate

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ja zalewałem 3-4 razy bo później już słabo wyczuwalny smak był, jednak od pierwszego zalania nie trzymaj dłużej niż ok 12h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1146
Wczoraj pierwszy raz piłem yerba mate dzisiaj wstaje i mam Kapica w buzi jak za czasów kiedy Palilem papierosy wtf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1146
Kapcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
może przypadek, po kilku razach jak będzie się powtarzać to możesz to przypisać tej "herbatce"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1146
Oprócz tego co chwile latalem do toalety, straszna suchość w gardle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
yerba mate może działać moczopędnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1146
Wtedy wystarczy uzupełniać płyny tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1146
Ogolnikowo staram się pić 4l wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ilość wydaje się w porządku, to możę być reakcja taka na początku, później jak się ustabilizuje to nie będziesz reagował częstszym oddawaniem moczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
adecz
Wczoraj pierwszy raz piłem yerba mate dzisiaj wstaje i mam Kapica w buzi jak za czasów kiedy Palilem papierosy wtf


Nie bardzo wiem czym jest to uczucie. Nigdy nie paliłem. Chodzi o suchość w jamie ustnej? Nie ma tutaj żadnej zależności, więc yerba mate nie jest tego powodem. Być może zjadłeś coś o wysokiej zawartości sodu lub nie piłeś zbyt wiele w końcówce dnia. Ciężko jest to jednoznacznie określić. Pij dalej i obserwuj organizm. Nie sądzę jednak abys zauważyl coś nadzwyczajnego.
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiejszenie obwodu ud

Następny temat

Jaką wodę pić? Wysoko, średnio czy niskozmineralizowaną

WHEY premium